Статистика telegram каналу - @serhij_bevz

Сергій Бевз

Subscribers: 485
Photos: 472  Videos: 286  Links: 418 
▪️Заступник командира ССО "АЗОВ" Київ ▫️Голова Західного Терену Нацкорпусу ▫️Колишній заступник командира полку "АЗОВ"
2021-10-05

Кількість підписників

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
14 жовтня 1942 року постановою Української Головної Визвольної Ради було визнано датою створення Української Повстанської Армії.

З тих пір це назавжди день тих, хто всю нашу історію боровся і не здавався навіть перед найсильнішим ворогом.

80 років тому це були воїни УПА. Українці на той момент не мали власної держави, але стали першою нацією у світі, яка збудувала професійну повстанську армію. Військо з добровольців, яке майже 20 років тримало у страху окупаційну «червону» армію. Провідники ОУН Степан Бандера, Роман Шухевич, Євген Коновалець, Андрій Мельник та інші чітко розуміли – за Волю України треба воювати. А отже потрібно створювати сильну армію.

Перші добровольці тренувалися на підпільних квартирах та в лісах. Зброю, набої та однострій часто здобували в облавах на склади окупантів. Головна підтримка та опора тодішніх націоналістів – місцеве населення. Яке давало їжу, лікувало, передавало інформацію. Це ті українці, які хотіли мати свою державу і підтримували своє військо.

Сьогодні естафету боротьби перейняли ми, українські військові, українська армія 21 століття. Яка так само формується та вдосконалюється буквально на полі бою. Ціна питання, як і 100 років тому – існування вільної та сильної України. Тільки масштаби боротьби значно розширились. Маємо унікальний шанс завершити справу наших попередників, перемогти росію та остаточно поставити всі крапки над «і» в історії Незалежності України.

@BiletskyAndriy
⚡️Офіційно: Третя Окрема Штурмова Бригада звільнила н.п. Андріївку. 72 омсбр рф — розбита вщент!

В результаті блискавичної операції російський гарнізон Андріївки був оточений, відрізаний від основних сил та знищений. За дві доби Третя окрема штурмова бригада ліквідувала:
- начальника бригадної розвідки ворога;
- трьох комбатів ;
- та майже всю піхоту 72 бригади, разом з офіцерами і значною кількістю техніки.

Станом на зараз бої тривають, наші підрозділи продовжують закріплюватись на нових позиціях. Відтак про конкретні цифри 200х, 300х противника та інші найцікавіші деталі операції — згодом.

Підкреслюємо, підрозділи 72-ї омсбр рф неодноразово діставали вагомих втрат та поразок від зіткнень з Третьою штурмовою раніше. Тепер, після відновлення та перегрупування, ворог зазнав тотального провалу.

Взяття та утримання населеного пункту Андріївка — наш шлях до прориву на правому фланзі від Бахмута, і ключ до успіху всього подальшого наступу.

За результати цих боїв ми платимо високу ціну. І за кров кожного нашого бійця буде відплачено тільки кров’ю.

3ОШБр | Instagram | Facebook | YouTube | ab3.army | TikTok | SupportAZOV🇺🇦
АКСЬОН І ХОМА: ПОБРАТИМСТВО І СОБОРНІСТЬ

20 серпня 2014 року в бою за Іловайськ загинуло 2 побратими, добровольці батальйону Азов - 18-річний Андрій Снітко "Хома" і 20-річний Олег Аксененко "Аксьон". Хома був з Волині, а Аксьон з Луганщини. Обидва вони брали участь у Революції Гідності, в ході якої доєдналися до Патріоту України, організації-прародителя Азовського руху. Аксьон вирушав на першій рейди проти російських найманців по Східній Україні ще в складі загону Чорних чоловічків, а Хома - вже приєднався до батальйону "Азов", який постав з Чорного Корпусу (така була офіційна назва Чорних чоловічків). В Азові хлопці стали не розлий вода - разом на бойових виїздах, і на тренуваннях, і на дозвіллі. Загинули вони теж в одному бою під час Іловайської операції в серпні 2014 року. Хома - накривши собою гранату, а Аксьон - від уламків іншої гранати.

«20-го зранку на нас кинуть 4 танки, вже вдруге за добу ми попрощаємось один з одним та приготуємось до неминучого. Розвідгрупа Севастополя вдало скорегує арту, танки будуть подавлені. До нас приєднаються основні сили Азову і ми підемо зачищати місто. І ось на вулиці, де ми повинні зустрітись із побратимами з батальйону Шахтарськ, нас чекатиме група найманців Мотороли. Рація розривається, чую крики, черги ПКМ, розриви. Я ще не усвідомлюю, а моя друга чота веде запеклий бій. Відділення Танцора закидають гранатами, розстріляють з кулеметів. Одна граната впаде між 3 хлопців. Хома здійснить свій останній героїчний вчинок і без вагань накриє гранату, врятувавши своїх побратимів. До цього я думав, що це чисто кіношні шаблони, Болітиме постійно, але ми мусимо помститись! Через пів року після Іловайська, повторюючи подумки псевдо Аксьон і Хома, ми будемо палити танки та БМП ворогів у Широкиному" – згадує Кирило Беркаль "Кірт", тодішній командир 1-ї чоти 2-ї Залізної сотні Азову, а сьогодні начальник відділення підготовки ІІІ Окремої штурмової бригади.

В Азовському русі, частиною якого є Організація Центурія, Аксьон і Хома є сучасним втіленням ідей Соборності і Побратимства. На них ми рівняємося, їх звитягу ми пам'ятаємо, їх справу ми продовжуємо.

Слава Героям!

Долучайся до наших лав і разом ми втілемо мрію Хоми та Аксьона - здобудемо Велику Україну!

Центурія
в інших соціальних мережах:
▫️Facebook ▫️YouTube▫️Instagram▫️TikTok
Людська мітологія знає безліч приповідок про те, що згуртованість допомагає перемогти, а роз'єднаність призводить до краху.

Історія нашої Nації, нажаль, є досить виразною ілюстрацією до подібних приповідок. Проте, наше покоління отримало шанс розірвати це порочне коло. І маю визнати, ми з цим геть не зле впоруємось.

Маю надію, що нам вистачить клепки не почати знову поборювати один одного, замість нищити ворога. Поки, схоже, що ми вирвались з полону цієї ганебної "традиції".

Слава Україні!
Слава Перемозі!

P.S.
А поза тим вважаю, що москву потрібно зруйнувати.

#3rdAB #azovbrigade #Ukraine
Редіс, Апіс і Калина повертаються додому!

З нетерпінням чекаємо на повернення і решти азовців, які й надалі залишаються в кацапському полоні
Поховання праху Миколи Кравченка "Крука".

Головний ідеолог Азовського Руху друг Крук загинув 14 Березня 2022 року під час оборони Києва. Воїн та націоналіст був кремований, проте через бойові дії в столиці прощання неможливо було організувати належним чином.

Рік потому Крука буде поховано в золотоверхому Києві. Місті, де він жив, працював та за яке віддав найдорожче - своє життя.

Запрошуємо всіх друзів та побратимів по боротьбі та Ідеї долучитись до церемонії 14 Березня 2023 року (вівторок) о 12.00 на території Державного історико-меморіального Лук'янівського заповідника (Лук'янівське кладовище).

Герої не вмирають, поки ми їх памʼятаємо.
Офіційно.

Полк ССО «Азов» - тепер Третя окрема штурмова бригада в складі Сухопутних військ ЗСУ.

Наш бойовий шлях розпочинається з найскладнішого напрямку - на Бахмуті.

Вирішальна битва у цій війні ще попереду. Вона потребує нових масштабів. Тому військове командування покладає на нас нову відповідальність.

А отже - російським чмобікам, зекам, вагнерам, соловйовим і воєнкорам буде про що складати байки і легенди. Ми готуємо для них безліч сюрпризів.

Зима точно буде спекотною.
❗️МАСШТАБНИЙ ЗБІР на нагальні потреби бійців азовських підрозділів.

Для виконання бойових задач нашим бійцям, які зараз знаходяться на Східному напрямку, потрібно закрити ряд термінових потреб.

Пікапи, дрони, засоби живлення, оргтехніка та інші речі для облаштування позицій на передовій. Прямо зараз йдуть запеклі бої. Від оперативності тилу залежить перемога на фронті.

Щоб забезпечити всі ці речі, ми запускаємо ТЕРМІНОВИЙ збір коштів.

Загальна сума - 22 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ

Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2wwFydqwJu

Більше реквізитів (ПриватБанк, Крипта, PayPal) на нашому офіційному сайті: https://www.supportazov.com/support

Не відкладайте на потім - допомогайте ПРЯМО ЗАРАЗ. Долучайтеся донатом та розповсюджуйте інформацію у соцмережах! 🇺🇦
Загиблі воїни – живуть, допоки про них пам'ятають. Азовці житимуть вічно, бо їхній чин не буде забутий ніколи.
Бачити очі українців в звільнених селах Херсонщини — безцінно. Діти зустрічають нас, як рідних. Вони дочекались своїх.

Сили нашого підрозділу у складі ЗСУ здійснюють успішні наступальні дії на Херсонському напрямку. Ворог відступає, залишаючи зруйновані села.

Наша БТГр продовжує рухатися вперед.

Наступ триває. Всі подробиці озвучимо згодом.

@AZOVsof🇺🇦
❗️Рада проголосувала в першому читанні за норму про іспит з історії України, української мови та знання Конституції для отримання громадянства України.

Це те, про що давно говорили націоналісти. Наступним кроком мало би стати введення таких іспитів і для отримання статусу громадянина після досягнення 16-річного віку.

Якби ми мали інституцію громадянства/негромадянства з часу відновлення незалежності – рухались би шляхом країн Балтії: без потужної п'ятої колони в державі, проросійських сил в парламенті і, дуже ймовірно, без війни.
Ще раз про відмінність між українцями і москалями. З початку повномасштабної війни знаємо не один випадок того, як українські пілоти ціною власного життя рятували сотні українців, скеровуючи свій підбитий ворогом літак подалі від будинків.

Натомість сьогодні маємо приклад поведінки кацапського військового льотчика. Він катапультувався, покинувши несправний винищувач-бомбардувальник над житловим кварталом в Єйську, щоб врятуватися самому.
Кілька днів тому директор видавництва "Пропала грамота" Олексій "Обама" Бешуля розповів мені неймовірну історію про одного з клієнтів книгарні Zakapelok. Історію поки оприлюднювати не можна, бо стосується вона А30Ву, та й робити це в Обамича виходить краще. Вилилась ця оповідь в те, що видавництво презентувало для A30Bців сотню примірників чудових книг. Дякую усім причетним! 😌
Краса.. неможливо не запостити)
Вечір чудових новин)
Відкрито набір до лав "Азову". Запрошуємо на службу в підрозділ мотивованих і витривалих бійців, які готові воювати за Україну до перемоги!
https://youtu.be/_lcyu-07aRs
Наша боротьба за незалежність триває багато століть. Тисячі знаних і незнаних Героїв віддали життя за нашу свободу.

Четверту частину часу з дня здобуття незалежності Україна веде війну за своє існування.

Останні шість місяців триває найважчий бій – повномасштабна війна, в якій українці дають по зубах заклятому ворогу. Українські воїни здивували світову спільноту своєю незламністю і мужністю. Сталевою стійкістю і героїзмом вразили світ захисники Азовсталі. Українці демонструють приклад відчайдушної боротьби за свою державу.

Свободу – не дарують, її здобувають в бою. Ми живемо в часи, коли має здійснитись мрія багатьох поколінь борців за волю України. Ми є тим поколінням, якому судилось здобути справжню, а не декларативну незалежність. До перемоги!
Синьо-жовтий прапор – символ нескореності і боротьби української нації за свою незалежність, а зараз це також символ боротьби за свободу всього цивілізованого світу.
Під синьо-жовтим стягом ми виб'ємо споконвічного ворога з нашої землі і переможемо у цій війні.
Зі святом, українці!
Прес-конференція звільнених з російського полону воїнів "Азовсталі" з приводу запланованого окупантами судилища над захисниками Маріуполя.

Наживо:
https://youtu.be/xoR4bQnQ0Z4
«Зруйнуйте місто, але вибийте звідси цих покидьків», – такими настроями живуть українці, які залишаються на окупованій Херсонщині, – розповідає мінометник ССО «АЗОВ» «Ельф», вчитель історії в цивільному житті. Йому вдалося вирватись з захопленого кацапами Півдня після 45-денного перебування в окупації, пройшовши десятки ворожих блокпостів. Послухайте його розповідь.

https://youtu.be/cjawyYc_tsk