Джерело
Serhii Chernenko | 1. Я працюю у компанії звичайним фронтом. Бо в їхній концепції ліди ві...
275 Охват/переглядів
2024-08-08 15:07
Повідомлення №395
1. Я працюю у компанії звичайним фронтом. Бо в їхній концепції ліди відсутні. Ми маємо в командах спільну відповідальність. Далі я міг пригнути тільки на Competence ліда, але піпл менеджмент мені був не так цікавий, тому 2 роки я чекав позицію Solution Architect, на яку я пройшоа, але мене так і не взяли через локацію.2. Додаткових обовʼязків чи повноважень в мене не має. Як і жодного доступу в систему хайрінгу, де є кандидати, їхні сіві та інше.3. Відкриті вакансії є на сайті компанії і це публічна інфа, будь-хто може зааплаїтись, але тільки відповідальні відділи знають кандидатів.4. Я знаю, хто подається тільки якщо люди самі мені в приватній розмові про це розповідають чи просять мене порекомендувати їх. Тут одразу визначу, що я рекомендую тільки тих, з ким я реально працював на проєкті. Якщо ж по цій причині я не можу порекомендувати когось, але часто стикався у комʼюніті, я можу потім написати рекрутеру з додатковим фідбеком про софт скіли чи ще щось, але виключно свою правдиву думку. Якщо мені нічого буде сказати, я звісно писати не буду.5. Компанія міжнародна із системою юнітів. В більшості, ми не сильно цікавимось, що відбувається в інших юнітах, окрім якихось місячних хайлайтів. А в залежності, куди ви подаєтесь, вас будуть процесити зовсім різні команди.Інтервʼю я проводив в попередній компанії, звідки пішов ще 2,5 роки тому. Там вдалось провести ~90-100 співбесід за трохи більше, ніж рік. Більше такої змоги не було, хоча сам процес мені подобається.Якщо ж вам цікава моя думка про ваше сіві чи навіть хочете, щоб я провів вам якесь тестове інтервʼю та дав поради, ви завжди можете про це попросити в імейлі чи в коментах нашого чату. Я не завжди маю на це час, я не продаю це як послугу, але якщо мене просять допомогти, я рідко кому відмовляю. Але це виключно власна ініціатива, як людини, яку знають в комʼюніті. Жодного відношення до хайрінгу чи ваших шансів на проходження це не буде мати.Всіх обійняв, гарного вечора.