Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Serhii Chernenko
Додано 14 лип 2024

Serhii Chernenko

@serhii_chernenko
Кількість підписників: 267
Фото: 380
Відео: 29
Посилання: 208
Опис:
Тут будуть поширені навчальні матеріали, новини та обговорення важливих тем, повʼязаних з Front-End розробкою Обговорення: https://t.me/serhii_chernenko_chat Ютуб канал: https://youtube.com/@serhii.chernenko Пошта: [email protected]
Джерело

Serhii Chernenko | В грудні, перед Новим Роком і відпусткою, в мене саме закінчувався пла...

Логотип телеграм спільноти - Serhii Chernenko Serhii Chernenko @serhii_chernenko
286 Охват/переглядів 2026-02-28 21:01 Повідомлення №696
В грудні, перед Новим Роком і відпусткою, в мене саме закінчувався план. Я його не продовжував, щоб просто не згоріли 2 тижні без використання.Після повернення подумав, треба затестити Codex, хоча б на місяць, чому ні. Купив. Використовував в тому ж режимі. AGENTS.md, скіли, планінг мод, бажання ваншотнути імплементацію.На перший погляд, кодекс повільніший. Але він дуже "чіткий". Він не імпровізує, не має духу "вайбкодеру". Він не друзяка, а прям серйозний колега-інженер. Відчувається більш дорослим, менш емоційним. До речі, залякування на нього не працюють, навідміну від Клода, тестив особисто.Ще прикольно, що для Code Review є окремий ліміт від кодінгу. І сам ліміт на кодінг, він нескінчений. Я знаю, що я придбав його, тоді коли OpenAI дали х2 сесії до березня і скоро це закінчиться, тому я порівняю потім менш емоційно. Але я з впевненістю можу сказати, що навіть коли вона стане вдвічі меншою, сесія у кодекса значно більша при використанні Codex 5.3 high нон стоп, без страху заюзати всі токени.Також клод в конекст одразу включає в себе всі скілки та кастомні рули з .md. Відкриваєш новий чат, а там вже -20–30% конексту. WTF, man?! У кодекса такої хєрні нема. Якщо тобі дали контекст 200к токенів, то значить ти отримаєш їх на 100%. І по діалогах та тасках це прям помітно. До компакту доходить дуже рідко, бо зазвичай таска закривається в одне контексте вікно.З останнім оновленням завезли паралельних агентів для виконання та войс інпут. Затиснув пробіл, голосом все проговорив замість друкувати як я зараз пів години. З паралельним виконанням стало відчутно швидше все.Тому Кодекс зараз в мене №1. Клод я проплатив заново, бо зіжрав за минулі вихідні всю тижневу сесію кодекса, а чекати не хотілось. Саме вийшли моделі 4.6, хотів потестити порівняти.Думка не змінилась, я мейн асистент буде кодекс, а там побачим, що ще завезуть.Напевно будуть якісь ще питання, то пінгуйте в чаті, буду радий відповісти :)Добраніч 🫶