Джерело
Спільнота SM (навігація) | ️ РИНОК ламає людей…💀…Давайте трохи психології🧠 🟢Друзі, давайте чесно ...
2 280 Охват/переглядів
2026-01-24 20:01
Повідомлення №2429
☠️ РИНОК ламає людей…💀…Давайте трохи психології🧠 🟢Друзі, давайте чесно ! Ринку пофігу на нас із Вами. Він нам нічим не зобовʼязаний та і ми йому теж нічого не винні. Графік як і був - так він і залишиться. Ціна як і рухалася так і буде рухатися. З нами чи Без - неважливо!—————————————————🤷♂️Ми постійно бляха думаємо що «щось пішло не так», 🔽особливо коли корекції на ринку…Ну так ринок ніколи не буде насичений одними зеленими палками. Корекції завжди будуть і це просто невідʼємна частина цього ринку. 💯Ну а якщо Ви не готові приймати ці правила гри то мабуть Вам рано ще поки тут знаходитись🦖Стандартне мислення новачка-хомʼячка:новачок купив крипту➡️бачить першу корекцію ➡️думає що зробив помилку🤷♂️Але ж ціна завжди після купівлі рухається вниз…📉✅ Крипторинок є безпощадним, особливо для тих хто не хоче приймати його правила.Він завжди намагається:🟢змусити сумніватися 🟢вибити слабких🟢змусити продати в мінус🟢зробити помилку Для новачка який хотів розбагатіти «ЗАВТРА», кожна червона свічка буде здаватися катастрофою🤷♂️ ‼️Ось ці думки типу :«Треба було зайти пізніше»«Я не вгадав»«Треба було перезайти»«Треба було тут продати там купити…»Він (ринок) змусить нас завжди відчувати себе безглуздими ідіотами, перш ніж дати прибуток😬Сидиш із корекцією ~70% - ІДІОТАле ж якщо «фундамент» та цілі (план) не змінюється то який сенс сіпатися ЗАРАЗ ?!☝️Я вважаю це все «ШУМ»Комфорту ТУТ бляха не буде !————————————————— Ви хочете «неадекватних», космічних результатів - ну так прийміть цю корекцію як досягнення і перевірку, а не «КАРУ» за якісь там помилки… -Помилка буде купувати у зонах ейфорії та розподілу але точно не сьогодні! ⭐ПІДСУМКИ для Вас : 🟢Волотильність - це ціна за наш майбутній результат 🟢В крипті потрібно бути «в мінусі» деякий час🟢Корекція - НЕ КРАХ !🟢Контролювати потрібно ризик а не настрій в моменті !Якщо було корисно - 🔥🔥#психологія #мотивація