Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Спільнота SM (навігація)
Додано 06 січ 2025

Спільнота SM (навігація)

@sekret_ml
Кількість підписників: 114
Фото: 1,570
Відео: 131
Посилання: 1,140
Опис:
‼️переходь по посиланням у пості🤝

👥 Кількість підписників

114
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +10
Середній/Місяць:: +35

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 953
Середній/День:: 2,160
Середній/Тиждень:: 1,983
ERR: 1713.16%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін лого

Історія змін назви

Спільнота SM (навігація) 2026-03-18
💸Sекрет Мільйонера💸 2025-01-08

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-08

Стіна

Статистика telegram каналу

🎉Вітаю Вас у закритій спільноті Seкрет Мільйонера❤️‍🔥🤝⚠️УВАГА : Я ніколи сам не пишу і нічого не пропоную ! Будь яка пропозиція від незнайомої людини в крипті веде Вас до скаму. Будьте обережні !🚩Тут Ви знайдете усе що Вас цікавить у крипті Основний канал (ділюся аналітикою та думками по ринку в реальному часі, психологія та закономірності) :🔗 t.me/sekret_mln💬 Чат каналу (5$/місяць)(закритий чат для людей які цінують мій час, хочуть спілкуватися та навчатися чомусь новому у світі крипти):🔗 https://t.me/sekret_mln/2110📰 Канал із Новинами (новини в реальному часі у світі криптовалют і не тільки) :🔗 t.me/sekret_newss😎 Канал по Трейдингу (канал в якому ведеться аналітика ринку в реальному часі та видаються угоди БЕЗКОШТОВНО):🔗 t.me/sekret_trade📼 YouTube канал із навчанням по трейдингу 😎 :🔗 https://youtube.com/@trade_sm1🖥Звʼязок зі мною @Yuri_RichУся інфа для НОВАЧКА ТУТ : 👉 ІНФОРМАЦІЯ 💎⚠️УВАГА : Я ніколи сам не пишу і нічого не пропоную ! Будь яка пропозиція від незнайомої людини в крипті веде Вас до скаму. Будьте обережні !🚩Біржі для торгівлі :📈MEXC🪙BYBIT🔵BINGX⚫️OKXБажаю Вам профіту !💰💬 Чат | 📼YouTube | 📰Новини| 😎ТрейдКанал
🪙BTC-справжнього росту ще не було…😈1️⃣На першому графіку Ви можете спостерігати структуру яка чимось подібна на 2020 рік👀Тоді Bitcoin також зазнав корекції на ~60%🔽Але саме після цієї корекції BTC вступив у нову фазу росту - параболічного росту (+зародження Альтсезону)Просто візуально можна спостерігати як сьогоднішня структура подібна на 2020 рік (наклав фрактал). 🔎Що цікаво 🤔: можливий супротив нас очікує на рівні ~100 000$ (думаю нас будуть очікувати ведмежі настрої саме тут під час скорого відновлення)Усю цю структуру та закономірність підтверджує саме наступний скріншот👇2️⃣ BTC/GOLD - відношення Бітка до золота Ви можете спостерігати на скріні нижчеУ 2020 році після росту BTC саме до золота, Bitcoin знову скоректувався до нижнього діапазону, де і розпочався потім параболічний рух (+альти)Так, тоді був свіп під час корони але я дивлюся саме на момент «проторговки» в діапазоні. А торгувався він уже вище ніж у 2019 році…⚠️Що уже говорити про індикатор RSI який знаходиться сьогодні біля 20🔽🥴Сьогодні ситуація ідентична з попереднім циклом. Лише часу це все зайняло набагато більше☝️ Який рух ринку нас може очікувати далі ?Думаю ми дізнаємося уже в цьому році😈🤷‍♂️#прогноз #аналітика
🔄OTHERSЩо очікувати і «коли» ⁉️👀Давайте подивимось на історію на подібні сценарії…Спочатку індикатори:1️⃣ RSI - ми знаходимося біля 30 рівня, а це на секунду «перепроданість» та недооцінка ринку.Нижче 30 - актив мертвий. Покищо не пробили цей рівень але в моменті можемо побачити (після відкату- про це буде нижче👇)2️⃣ MACD - мій «улюблений» індюк який гарно показує силу ринку (активу) 🚩По цьому індикатору є сигнал на зміну тренду - дивергенція на тижневому ТФ (а це не жарти)Так, пересічення сигнальної лінії покищо не відбулося. Але ж воно відбудеться уже «по факту» розвороту ринку🤷‍♂️. Наша задачах знайти сигнал раніше, а сигнал це дивергенція і зменшення обсягів!Такий сигнал також був у кінці 2024Подивіться уважно де написано «подібна ситуація…» ————————————————Тепер переходимо до самого графіка OTHERS1️⃣ РІВНІ На цьому графіку я позначив стрілочками рівні ЛОЇ. Ну як Ви здогадуєтесь : досить дивно буде їх залишити ринку…Так, це ліквідність. Але є ще один рівень… він тягнеться аж з 2021 та 2023 року (~130 млрд )⚠️Це зеркальний рівень який може виступити «підтримкою» для цього графіку. Ловите суть? 😈 Рівні мінімуми… а нижче зеркальний рівень підтримки…. 2️⃣ ФРАКТАЛ Звернемо увагу знову на 2024 рікСпостерігаєте ту саму «подібну ситуацію» ? Там також були рівні поставлені ЛОЇ і тільки після зняття того лоя відбувся повноцінний розворот із Ейфорією.Але що відбулося перкд цим ? - правильно! Локальний відкат вгору спочатку.🔼——————————————— ПІДСУМОКВраховуючи сигнали індикаторів МИ знаходимося біля ДНА. Ринок може почати рости в будь чкий момент. Але з більшою вірогідністю цей момент може настати після відкату вгору(спочатку)🔼 - після вниз із зняттям лоїв🔽 і саме тоді уже повний розворот «на негативі»🔼🚀Якщо подобається - 🔥#прогноз #ринок
🚨Падіння продовжиться ?😨Одна із теорій☝️Друзі, досить часто під час формування «ДНА» у Bitcoin спостерігається одна і та ж сама закономірність - фрактал. 🟢Під час формування розвороту і початку бичого тренду, BTC у зоні дна формує фігури у вигляді НИЗХІДНОГО ТРИКУТНИКА🔽ЦЯ ФІГУРА утворює ліквідність під попередніми лоями, після чого - знімає цю ліквідність та розпочинається новий бичий тренд🚀Це було неодноразово на історії:У 2018 році на тижневому ТФУ 2022 році після капітуляції на Денному ТФ🕜 Сьогодні - якщо ж звісно ми побачимо реалізацію відкату і утворення цієї формації 🤷‍♂️🚩Забігаючи наперед- потенціал падіння знаходиться на рівні 50 000$ (~+2000$)☝️❗️Хоча Ви знаєте що аргументів за ріст зараз більш ніж достатньо але ринок навчив: До ще однієї капітуляції будь готов😈📼Сьогодні буде відео! Там детально покажу що «кажуть» індикатори і де буде істинне ДНО ПО BITCOIN🪙Бажаю терпіння кожному з Вас🤝Ми до цих пір знаходимося у фазі капітуляції (крипта-скам). Але саме тут, після цього періоду і зароджується новий, справжній бичий ринок🚀ДНО ніхто не відкупить, це ілюзія! Усіх проведуть через просадки та фазу «крипта-скам» Терпіння ! ❤️‍🔥Переходьте у наш 💬 Чат обговоримо ситуацію по ринку 🤝 #прогноз #біткоїн
РОТАЦІЯ КАПІТАЛУ💱🥷Локально на ринку крипти нічого не змінилося: «альткоїни скам» - наратив для більшості.😏Окей, залишимо це для хомʼячків які не розуміють на якому ринку знаходяться і для чого взагалі🤷‍♂️❗️Але ГЛОБАЛЬНО - ЗМІНИ уже присутні!До Вашої уваги графік BTC та OTHERS.D 🟢Як Ви можете побачити, при цьому падінні BTC (на ~50%😱), домінування альткоїнів ЗБІЛЬШИЛОСЯ !!!Це уже не просто графік. Це сигнал на зміну ГЛОБАЛЬНОГО тренду!Наступна стадія ринку за альткоїнами. І це не тиждень і не місяць ! Це РОКИ ! Роки росту домінування альткоїнів та зміна глобального наративу :«АЛЬТА - ФУНДАМЕНТАЛ»🎈В цьому циклі нічого не змінилося. Структура залишається тією ж самою. Однак ЧАС…. Період виснаження та накопичення більший - вбиває віру в цей ринок… Мабуть так і мало б бутиБільший ринок - більше часу на усі процесиПроцес капітуляції продовжуєтьсяІ Хто сказав що «ІКСИ» заробляються легко ? Розумієте тепер чому 1% тут заробляють? Ви будете продовжувати іти цим шляхом 1% чи здастеся при перших складнощах як більшість ?😈 #прогноз
📈USDT.D та Bitcoin✈️Графік домінування стейблів USDT у порівнянні із ціною BTC👀Що цікаво, після цього низхідного руху ми знаходимося в тих самих значеннях USDT.D коли BTC коштував 20 000$ та 16 000$ відповідно🤷‍♂️Сьогодні ж BTC коштує ~60 000$, а домінування знаходиться на тих самих рівнях де і розпочиналися Бичі тренди😱🔼Чи це було дном чи буде ще один дамп-капітуляція ми не знаємо. Дізнаємося уже по факту реалізації. Але аргументів за ріст більш ніж достатньо☝️⚠️Якщо ж ріст все ж таки і відбудеться то запас ходу, сила наступного тренду буде рівнятися такому, який ми спостерігали за останніх 2-3 роки (від 20 000$ до 125 000$) 🎤Нагадую що USDT для ринку крипти це кров, це ліквідність. Її як ми знаємо продовжують друкувати час від часу і відповідно домінування на дистанції буде рости. Але памʼятаємо що частина цієї домінації, лікви завжди буде іти в BTC а менша в Альти. Але на Альти ще прийде час. Це уже буде показувати нам BTC.D Цей цикл явно буде цікавішим…😈📼 Самий сок залишу на відео про ПʼЯТЬ хвиль росту BTC. Моя теорія про суперцикл🚀 Очікуйте на цьому тижні…#прогноз #аналітика
❗️Питання НЕ в тому «чи буде ріст», а в тому чи «вистачить нам усім віри і дисципліни щоб його дочекатися 🤷‍♂️〰️Є періоди коли ринок падає «різко» та агресивно, а є такі моменти коли ринок просто виснажує «тишею»📉Нуль позитиву, нуль надії та віри у майбутнє Альткоїнів.☝️Але віра втрачається не тільки у ріст крипторинку, а в себе. У свої прийняті рішення…Думаєш зробив не правильно і матюкаєш себе….😣🌱На історії:перед кожним великим ростом бувли періоди сумнівів та зневіри 🚩А найсильніші рухи завжди починались тоді коли більшість уже перестала їх чекати🤷‍♂️ 💎«Ринок» спеціально ламає очікування, особливо якщо це стосується «часових значень»Він може бути довше у стадії накопичення (капітуляції) ніж ми собі можемо рахувати!Згадайте графік ЗОЛОТА :Скільки років йому знадобилося накопичитися аби вийти в параболу🚀Так, такий ось він «гнида» цей ринок☠️…До моменту поки зелених свічок не зявиться знову😈🤷‍♂️ Але він перевіряє, і перевіряє не знання «яку монетку купити на 100Х», а саме твоє терпіння. А терпіння вбиває - ми уже це знаємо і бачимо в реальному часі⚠️Я не буду із тих хто буде Вам розповідати типу Ви «зробили помилку що купили крипту» або типу «потрібно було почекати і купити зараз» або щось «в цей раз все інакше»! Це все фігня!Так інвестиція не працює! Усі герої заднім числом!Ви забули ДЕ і в ЯКОМУ ринку Ви знаходитеся!? Тут слабакам і ниттикам точно не місце. ⁉️Ти хотів отримати Х20 чи Х100 - ти платиш за це зараз ЦІНУ ! Бляха це ціна за Ваші «ікси» під час росту! Невже це так Важко усвідомити?💀Біль, страждання, розчарування- усе це вартує того тільки якщо ти дійдеш до кінця, тому що це марафон !Доповзи якщо знадобиться, вірь до тієї пори доки це не стане «очевидним» і тобі не скажуть : «повезло». (Повезло просидіти роками корекцію -80% - АГА ! Повезло!🙄)—————————————————Усі хто плачуться що їх засадили - принесуть ще більше коштів під час росту, навіть якщо зафіксують зараз збиток або вийдуть в Без Збиток скоро.Я знаю про що говорю! Психологія наша не змінюється. Ми стадні істоти які піддаються емоціям завжди!Втрачають не під час «ведмежого» циклу (як сьогодні) а саме на Альтсезоні‼️❤️Висновок:-Корекції та просадки це все фільтр-Усіх нетерплячих відсіюють (бриють простими словами)-Усі хто дивиться трохи далі - ринок нагородить-Цикли не зламались!НА СПОТІ ВТРАТИТИ НЕ МОЖЛИВО ! ❗️#психологія #ринок #мотивація
🔥Проект «HODL» 😈🔝Анонсую Новий перспективний проект під назвою «HODL» 🚀(HODL-тримати і не продавати)💎Суть проекту полягає в досягненні цілей накопичення та створення «пасивного» доходу від утримання криптовалюти WXT🔥⚠️Проект довгостроковий—————————————————ПЛАН:🟢Кожного тижня буде відбуватися купівля монети на певну суму (10-20$)🟢Додатково буде прийматися участь в Лаунчпулах на біржі WEEX за рахунок утримання WXT на балансі біржі🟢Планую ділитися результатами разом з Вами (+відоси📼) Таблиця ПРОЕКТУ ТУТ 🔗(пояснення буде у відео)👉БІРЖА WEEX💸—————————————————🚩Ціль загальна: накопичення 1 000 000 монет WXT👾Ціль загальна виконана на 1%🚩Ціль на 2026 рік : накопичити 100 000 WXT👾Ціль 2026 виконана на 10%👉БІРЖА WEEX💸 🟢Першу купівлю (фундамент) я уже зробив - 10 000 WXTНаступного тижня планую докупити наступну частину монет і поділитися результатами Лаунчпулу👌 ❗️Що з цього вийде - ми зможемо дізнатися тільки прийнявши дії.Тому рухаємося та не зважаємо на посторонній шум😈Памʼятайте про ризики. Ніхто нікого не змушує купувати на «всю котлету»☝️😉«Аргументи» будуть у відео на цьому тижні🎞#hodl
☠️ РИНОК ламає людей…💀…Давайте трохи психології🧠 🟢Друзі, давайте чесно ! Ринку пофігу на нас із Вами. Він нам нічим не зобовʼязаний та і ми йому теж нічого не винні. Графік як і був - так він і залишиться. Ціна як і рухалася так і буде рухатися. З нами чи Без - неважливо!—————————————————🤷‍♂️Ми постійно бляха думаємо що «щось пішло не так», 🔽особливо коли корекції на ринку…Ну так ринок ніколи не буде насичений одними зеленими палками. Корекції завжди будуть і це просто невідʼємна частина цього ринку. 💯Ну а якщо Ви не готові приймати ці правила гри то мабуть Вам рано ще поки тут знаходитись🦖Стандартне мислення новачка-хомʼячка:новачок купив крипту➡️бачить першу корекцію ➡️думає що зробив помилку🤷‍♂️Але ж ціна завжди після купівлі рухається вниз📉 Крипторинок є безпощадним, особливо для тих хто не хоче приймати його правила.Він завжди намагається:🟢змусити сумніватися 🟢вибити слабких🟢змусити продати в мінус🟢зробити помилку Для новачка який хотів розбагатіти «ЗАВТРА», кожна червона свічка буде здаватися катастрофою🤷‍♂️ ‼️Ось ці думки типу :«Треба було зайти пізніше»«Я не вгадав»«Треба було перезайти»«Треба було тут продати там купити…»Він (ринок) змусить нас завжди відчувати себе безглуздими ідіотами, перш ніж дати прибуток😬Сидиш із корекцією ~70% - ІДІОТАле ж якщо «фундамент» та цілі (план) не змінюється то який сенс сіпатися ЗАРАЗ ?!☝️Я вважаю це все «ШУМ»Комфорту ТУТ бляха не буде !————————————————— Ви хочете «неадекватних», космічних результатів - ну так прийміть цю корекцію як досягнення і перевірку, а не «КАРУ» за якісь там помилки… -Помилка буде купувати у зонах ейфорії та розподілу але точно не сьогодні! ПІДСУМКИ для Вас : 🟢Волотильність - це ціна за наш майбутній результат 🟢В крипті потрібно бути «в мінусі» деякий час🟢Корекція - НЕ КРАХ !🟢Контролювати потрібно ризик а не настрій в моменті !Якщо було корисно - 🔥🔥#психологія #мотивація
⚠️Домінування Bitcoin почне рости 🔼🔼Аналіз «без води»💙Давайте я Вам поясню як це працює.☝️Коли росте домінування це не завжди означає що Альтам буде погано !—————————————————Зараз уважно:1️⃣ Якщо Біткоїн почне ріст, а альти стоять на місці (або відстають у рості) - домінування 🔼🔼2️⃣ Якщо Біткоїн стоїть на місці, а альти падають то домінування також 🔼🔼3️⃣ Якщо Біткоїн падає, а альткоїни падають значно сильніше то домінування також 🔼🔼Навпаки :4️⃣ Якщо біткоїн стоїть на місці а альти ростуть то домінування 🔽🔽5️⃣ Якщо біткоїн росте, а альти ростуть сильніше то домінування також 🔽🔽6️⃣ Якщо Біткоїн падає а альти стоять на місці то домінування також падає 🔽🔽—————————————————Надіюсь Ви тепер будете знати як правильно розуміти Домінування, а не думати прямолінійно як хомʼячело😅🤷‍♂️(хоча і я так колись думав)Так от, давайте до суті справи👇👀Я бачу що домінування Бітка найближчим часом може почати ріст!Це деякий локальний ріст (корекція) перед продовженням глобального падіння📉Так як я враховую усі дані, включаючи графіки USDT.D, BTCLONGS, альти і їхні дивергенції сьогодні(перепроданість) і навіть Ваш настрій в коментарях👻 то можу прийти до висновку що нас з великою ймовірністю очікує сценарій номер 1️⃣ Біток почне ріст, а альти покищо будуть відставати в моменті 📈⚠️ Нагадую Вам що це не день-два як би нам усім хотілося Це місяці часу на прискорення і оживлення Альти☝️Зрозумійте ОДНЕ - чим довше все триватиме тим вище буде ринок альти в цьому циклі !!!!!Ейфорія в цей раз буде зносити бошки…😨Надіюсь тепер пояснив як працює домінування - ❤️‍🔥❤️‍🔥👈#домінування #btc.d