Статистика telegram каналу - @schebetyk

Логотип телеграм спільноти - Щебетюк 2021-07-19

Щебетюк

Кількість підписників:
458
Фото:
105 
Відео:
13 
Посилання:
123 
Категорія:
Блоги
Опис:
Всім привіт. Я Дмитро Щебетюк і я нарешті дістався Телеграму✌🏻Хоча, враховуючи доступність усього на моєму шляху, це вже досягнення 🤪 Тут буде про ті самі досягнення, мрії, цілі, любов, життя і... про любов до життя ❤️

Кількість підписників

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25

Стіна канала Щебетюк - @schebetyk

Нарешті я це зробив. Позбуваюся остаточно гріха, який висів на мені кілька років.
Покидаю руснявий телеграм. З повномасштабного вторнення росії розумів, що це потрібно і відкладати нікуди. Але все одно продовжував користуватися. І навіть вступав у різні групи там.
Я розумію, що підтримую росіян і їхню політику, перебуваючи там. Таку собі мʼяку силу, яка до того ж ще й відстежує мене. Не використовував його для серйозних переписок чи листувань, але було б дурно з мого боку думати, що росія зовсім ні при чому до цього месенджера. Засновник росіянин, служба підтримки розмовляє тільки російською і англійською. Вони ж там не волонтерять безкоштовно. Росіяни отримують гроші за роботу у тг. Тим самим підтримуючи свою економіку та війну проти України. І місце реєстрації компанії тут не грає великої ролі.
Колись у ТГ були «непорозуміння» з рос владою, але ж вони то все залагодили. На користь… користувачів? Думаю, що на користь влади і бізнесу. Російського бізнесу.
Ну короче. Мені було складно вибратися звідти дуже. І я розумію усіх, хто там сидить і продовжує ним користуватися. Не засуджую. Он у нас купа бізнесів до повномасштабки працювало з росією 🤪
Все, на що що мені вистачало сил з ТГ не створювати і не розвивати свої канали, чи оплачувати сервіс. Це допомагає його розвитку. І не надсилати чутливою інформації. Ну, яка б зашкодила якимось чином нашій державі.
Тож, друзі, усі, з ким ми тримали звʼязок там - я ще зо тиждень триматиму аккаунт у ТГ, поки остаточно не впевнюся, що усе усім передав, усе необхідне зберіг. Ваші файли і переписки зі мною не зникнуть. Вони просто будуть позначені з автором «акаунт видалений».
Я залишаюся на цьому самому номері у Вайбер, Вотсап та Сігнал. Також доступний у фб, інсті та по пошті.
Усім любов і обійми. Дякую ❤️

385
24-03-16 18:07

Польські активісти дуже відкриті і самі шукають можливості допомогти людям з інвалідністю, які виїжджають до них.
Деякі контакти скинемо у коментарі під дописом.
Якщо у вас виникатимуть питання, чи запити, пишіть нам, або напряму людям.
Слава Україні! Слава Героям! Слава ЗСУ, захисникам та захисницям! Слава всім волонтерам та небайдужим людям! Спільними зусиллями переможемо ворога.
#DostupnoHelpUA
ТиКо: на зображенні Дмитро Щебетюк (без шапки!) на кріслі колісному примружено дивиться у камеру, голова трохи схилена на бік, руки опущені на обручі візка. На фоні прикордонний пункт пропуску, автівки, та люди, які стоять у черзі. А також намет, де роздають воду, їжу та гарячі напої. Над ним дорожній знак: Щасливої дороги. Have a nice trip
На картинку накладено напис: На що чекати українцям з інвалідністю за кордоном?

1100
22-03-04 15:14