Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Запекла книгожерка
Додано 08 бер 2023

Запекла книгожерка

@sashas_reads
Кількість підписників: 10 193
Фото: 4,920
Відео: 99
Посилання: 2,310
Опис:
Канал про темне мистецтво і літературу. Авторка «Вбивчих письменників» Адмінка @ssashapavlova 🇺🇦Київ, Україна Важливі посилання, магазин, реклама, вішліст https://linktr.ee/sashas_reads 🚫 Рекламу не закуповую, менеджерів не шукаю
Джерело

Запекла книгожерка | Я планувала слухати цю книгу довго і дуже поступово, але не вийшло - б...

Логотип телеграм спільноти - Запекла книгожерка Запекла книгожерка @sashas_reads
3 400 Охват/переглядів 2024-08-20 13:43 Повідомлення №2956
Я планувала слухати цю книгу довго і дуже поступово, але не вийшло - бо розтягувати було нереально.Дуже захопливий літній трилер, трохи з присмаком класичних слешерів, хоч насправді зовсім не слешер - але атмосфера дуже схожа.📖 «Востаннє, коли я збрехала»✍️ Райлі СейґерОднієї ночі у літньому таборі зникають троє дівчат. Лишається тільки їх молодша подруга, що ділила будиночок з ними - і жодного сліду чи доказу, що допоміг би розкрити цю справу.Після такої гучної трагедії, табір закриється на багато років, а головна героїня - та, що не зникла - лишиться з глибокими травмами і навʼязливою ідеєю зʼясувати, що ж сталося насправді.І коли через понад десять років табір відкриється знов, вона погодиться повернутись, щоб нарешті отримати відповіді.Як і головна героїня, я підозрювала тут усіх. І як і для неї, справжня розвʼязка стала для мене величезною несподіванкою.Я дуже люблю переплетення минулого і теперішнього у таких історіях: коли поступова картина минулого стає чіткішою, а теперішнього —навпаки складнішою.І мені дуже сподобалась сама атмосфера табору і мистецькі елементи в історії — хоча мистецтва могло б бути і більше 😅І ще, мені підказали, що книга натхнена «Пікніком біля навислої скелі» - про це ніби згадується і у післямові, але в аудіоверсії цього або не було, або я якось пропустила. Одним словом, тепер хочу прочитати і «Пікнік…»😅Книга дуже «моя» - ідеальний темп, класний вайб, достатній рівень емоцій і нагнітання.Деякі сюжетні ходи взагалі сильно вразили - особливо перехід з першої частини до другої.Були і передбачувані моменти, але така передбачуваність мена не відштовхує — навпаки, робить текст комфортнішим.Слухала в Абук, але спочатку планувала читати паперовий примірник від Старого Лева - та до аудіо добралась швидше 😌