Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Запекла книгожерка
Додано 08 бер 2023

Запекла книгожерка

@sashas_reads
Кількість підписників: 10 193
Фото: 4,920
Відео: 99
Посилання: 2,310
Опис:
Канал про темне мистецтво і літературу. Авторка «Вбивчих письменників» Адмінка @ssashapavlova 🇺🇦Київ, Україна Важливі посилання, магазин, реклама, вішліст https://linktr.ee/sashas_reads 🚫 Рекламу не закуповую, менеджерів не шукаю
Джерело

Запекла книгожерка | Хочу подякувати Жені, що підняла цю важливу тему і підштовхнула багать...

Логотип телеграм спільноти - Запекла книгожерка Запекла книгожерка @sashas_reads
1 700 Охват/переглядів 2026-05-12 19:50 Повідомлення №5946
Хочу подякувати Жені, що підняла цю важливу тему і підштовхнула багатьох у книжковій бульбашці висловити своє ставлення до некоректної подачі негативних вражень, бо таке однозначно не має толеруватися у жодному разі.Я двома руками за негативні відгуки, люблю їх щиро і вважаю, що вони мають бути.Але є велика різниця між тим, щоб ділитись враженнями і допис за дописом навалювати на книгу у саркастичному тоні а-ля «подивіться, ну яка ж хєрня, нуууу».Сьогоднішні срачі я читала по діагоналі, наскільки встигала, бо неслась там шалена лавина, за якою не встежити.Щодо питання, чому це питання піднялось саме зараз, все просто: бо саме зараз прикипіло.Бо так, найбільше підгорає, коли чіпляють близьких людей.І не в момент, коли Тетяна Гонченко написала перший допис про «Залишену», і навіть не в момент, коли написала другий, а тоді, коли стало очевидно, що зупинятись вона не планує.І коли навалювання почалось не тільки на «Залишену», але і на Женю — за те, що вона «посміла» висловитись.Так, авторка має в ідеалі бути товстошкірою і не зважати на думку всіх підряд.Але це а) в ідеалі і б) залежить власне від обсягу критики.Коли це просто негативний відгук — це одна ситуація, коли це невпинний потік тролінгу — геть інша, і не кожна/кожен це вивезе.Щиро вважаю, що у публічному відгуку, як і у публчіному коментарі, абсолютно не ок писати щось, чого ти не скажеш людині в обличчя.І що блогерка, яка хоче, най буде, ділитись своїми щирими негативними враженнями, не має дивуватись, що хтось так само ділитиметься своїми щирими негативними враженнями від її контенту.Ми ж тут всі за чесність, відвертість і свободу слова, хіба ні?P.S. Бачила згадки про те, шо я теж когось там булю — розкажіть мені, будь ласка, кого і де, бо мені самій цікаво.Ну і готова відповісти на інші питання і претензії в коментарях.