Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сарай моєї менталки
Додано 14 лип 2024

Сарай моєї менталки

@saraymentalky
Кількість підписників: 11 288
Фото: 550
Відео: 205
Посилання: 259
Опис:
Господарське приміщення Антона Тимошенка.

👥 Кількість підписників

11 288
Середній/День:: +6
Середній/Тиждень:: -16
Середній/Місяць:: -111

👁️ Середній перегляд на повідомлення

8 572
Середній/День:: 6,500
Середній/Тиждень:: 9,371
ERR: 75.94%

📊 Кількість повідомлень на день

1.6
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 3.1
Середнє за день: 1.6

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 10,200 26-04-04 06:35
Було два виступи англійською в New Jersey, розйоб.Мені так складно і одночасно весело писати англійською жарти, бо в мене обмежений запас слів і тем, які я розумію з їх контексту. Це як збирати пазл. Тому коли англійською шось пишу, зʼявляється вже трохи забуте відчуття гри при написані. Ось пару жартів, які я накидав до виступів сьогодні. You can laugh about our war, its fine. We have war, you have Donal Trump. It almost the same. People scared, no one understand what’s gone be in future and you can be killed just on the street. Our president is a comedian, but your guy is real one. I mean how often you have this feelings, when you read some news and think: well that’s definitely AI. Oh, Trump actually said this, damn.Trump said recently about Ukraine. “People live in Ukraine, you would think they wouldn't live in Ukraine, but they live in Ukraine. I don't know that I'd do that, but they live in Ukraine”. Genius statement. You can change Ukraine with anything else and it works. Like this: People live in New Jersey, you would think they wouldn't live in New Jersey, but they live in New Jersey . I don't know that I'd do that, but they live in New Jersey”.I’m sure Trump will love to be a president of Ukraine, because in Ukraine we need a wall and it’s allowed to kill illegal immigrants but only from one country. 
👁 13,600 26-02-25 13:44
Колись я працював тату-майстром в Штатах, по Work&Travel. Це було трохи ризиковано, бо робота мала одну, скажімо так, расистську особливість.Та і малювати я не вмію, але бідність надихає. Це були тимчасові тату спеціальними фарбами. Коли мій бос пояснював мені як працювати з кольорами, він сказав: «Дивись, білим людям малюй які хочеш кольори, все буде ок. А якшо людина з темною шкірою, то треба спочатку білою фарбою нанести фон малюнку, а вже згори кольорові. Інакше не буде видно колір, темнувато». Я перепитав: «Тобто якщо до мене підходить темношкіра людина, я маю спочатку розфарбувати її в білий?» Він подивився на мене уважно і каже: «Ти все правильно зрозумів». Моя англійська була не дуже, тому я вже передчував пригоди, як я буду ламаною англійською пояснювати афроамериканцеві «окей, пікчер із гуд, бат йор скін із ту дарк…»І ось я сам працюю вже пару днів в аквапарку, до мене підходить велика родина: тато і троє дітей, всі афроамериканці. Найменший малий каже: «Хочу тату дракона на руку». В нього рука худенька, а це мій найбільший малюнок. Кажу, може шось поменше, він каже ноу. А батько в нього такий, що ми з усіма дітьми стоїмо в тіньку. Я кажу: «ну добре». Наношу мовчки білу фарбу, думаю краще зайвий раз не акцентувати увагу. Малюнки робились через трафаретку (тому і моїх навичок вистачало). Мав вийти білий дракон на руці, якого я замалюю, але через те, що рука дуже мала, воно все поплило, я знімаю трафарет і у хлопця просто біла рука. Від плеча до ліктя. І він питає: «Це вже все?» А я кажу: «Так, ти вже однією рукою в хорошому університеті». Добре, я так не сказав, просто витер йому білу фарбу і кажу: «Давай так, поки дракона не можу зробити, але через 11 років я знову буду в Америці, виступати зі стендапом, збирати кошти на Сили Оборони. А ця історія допоможе привернути увагу людей, тож дякую хлопче, гад блес Америка».Квитки в закріпленому пості. Або в попередньому пості. Та тут усюди ці лінки.
👁 9,770 26-02-16 13:08
Я зрозумів, що не всі тут фани аніме (поки що), але хочеться зібрати гарно донатів на фонд Притули, тому ми будемо прогрівати вас подарунками! Не тільки анімешними, бо головне в Ukami Awards - це підтримати Сили Оборони. Отже, за донат 333 грн розігруємо онлайн-зустріч зі мною. Говоримо, про що хочете: аніме, Трамп, Притула, стендап-скандали, психотерапія, футбол, балдурс гейт 3, шо завгодно. По Зуму чи Гугл міту. Виграти може 5 людей, ще познайомитесь з приємними людьми. А тепер призи для трушних анімешників від мого напарника по Ukami Миколи! Я теж буду закидати бабки, бо ДжоДжо і дуже класні манги 🗡️Топ донатер забирає фігурку Джозефа Джостара 🤌1 місце - Фігурка Карса2 місце - Комплект Манґи (4 тома Ґачіакути і два томи Берсерка👍)3 місце - Перший том Берсерка + перший том Ґачіакути + шопер «Манґа — це любов»❤️Для участі в розіграші треба задонатити на банку Ґачіакути - https://send.monobank.ua/jar/8UjQJjjvYuСистема така: Донат 100 грн = 1 квиток для участі в розіграші, 200 грн = 2 квитки. Так само з онлайн-зустрічю: 333 грн один шанс/квиток, 666 - два. В коментарях до платежу вказуйте контакти. Всім удачі, результати по анімешним лотам 18 лютого, а по онлайн-зустрічі 20 лютого 🍜
👁 9,510 26-01-20 18:37
Я зареєстрував петицію про відсторонення Кличка Київрадою в пʼятницю, 16 січня. Це було ввечері в неробочий час. За законом та власним положенням, Київрада має 3 робочих дні, щоб оприлюднити або заблокувати петицію. Тобто дедлайн у них завтра. Ніби все за регламентом, але… Ми ж розуміємо, з ким маємо справу. Тому не могли відмовити собі в задоволенні трохи розважитись і перевірити систему на адекватність. Наступного дня, у суботу, мій друг Андрій Кулібаба зареєстрував «антипетицію»: «Ні в якому разі не відстороняти мера Києва Віталія Кличка».Скриншоти цього шедевра - перед вами. І так, вона вже оприлюднена. Цей текст ми навмисно склали з порушенням усіх можливих вимог: жодного конкретного заклику до дії, стиль «абсурдний коментар у фейсбуці» та фірмові пробіли перед комами (мабуть, саме вони й підкорили серця модераторів). Будь-який притомний адмін мав би відхилити це за порушення вимог, форми й здорового глузду. Але її пропустили.А мою петицію - з чіткою юридичною базою та дотриманням усіх норм - ні.Суто формально, «одобрямс-петиція» мала з’явитися вже після моєї, бо надійшла пізніше. Але в Київраді вирішили, що такий видатний інтелектуальний доробок вартий публікації негайно.Звернення до тих, хто захоче її підписати: я поважаю вашу громадянську позицію. Просто знайте: ви підписуєте фейкову діч, яку автор подав суто заради експерименту і яку сам не підтримує. Андрій ще окремо прокоментує цей пранк. Отже, зараз у Київради цікава розвилочка:1. Опублікувати мою петицію завтра (в останній законний день) і спостерігати, як швидко вона набере голоси.2. Відмовити або «включити ігнор». Тим самим офіційно визнати: незручні, юридично грамотні звернення ми блокуємо, а безграмотну фантасмагорію пропускаємо — аби там було написано «НЕ ЧІПАЙТЕ КЛИЧКА!». Мені приємно, що пастка спрацювала навіть краще, ніж ми сподівалися. З іншого боку - ви тепер наочно бачите інтелектуальний рівень менеджменту міста. Після публікації тієї дичини у них просто не лишилося аргументів, щоб не опублікувати мою. Чекаємо на завтра. Якщо прийде відмова - задіємо «план Б». Повірте, він їм сподобається значно менше.
👁 8,310 25-12-10 11:19
🚤“Сетап” і “Панчлайн” на Чорному морі ― Антон Тимошенко передав понад 20 мільйонів для ГУР на бойові “Маґури” та дрони на оптоволокніЧергове зміцнення воєнної розвідки України: майстри ГУР зі спецпідрозділу Group 13 одержали дві новітні морські платформи Magura V7, а віртуози FPV зі спецпідрозділу “Шаманбат” ― дрони на оптоволокні. 👉 Понад 20 мільйонів гривень для посилення спроможностей спецпризначенців ГУР МО України передав стендап-комік Антон Тимошенко. Рекордну суму він зібрав під час європейського концертного туру ― за півтора місяці Антон з командою видав 37 виступів у 29 містах. Технологічні засоби для ведення війни проти росії на морі, в повітрі та на землі придбали й передали розвідникам спільно з Благодійним фондом Діани Подолянчук. “Антон Тимошенко та його команда зробили чергову дуже добру справу, яка посилила нашу обороноздатність. Їхня працелюбність та прагнення зробити ще більше для захисту України дійсно вражають. Понад 20 мільйонів гривень ― серйозна сума, на яку ми закупили найсучаснішу зброю. Оптоволоконні дрони зараз ― чи не найефективніші на війні, як і бойові надводні дрони Magura, які в руках спецпризначенців ГУР вже змінили війну на морі”, ― сказала Діана Подолянчук. Передані розвідникам бойові морські дрони Magura V7, які можуть бути оснащені ракетами для знищення повітряних цілей російських окупантів, назвали символічними іменами “Сетап” та “Панчлайн”. “Усім дякую, хто донатив, хто приєднується до зборів. Мене спитали, як назвати дрони Magura. Я сказав ― якщо їх дві, то давайте назвемо “Сетап” і “Панчлайн”. Це дуже символічно. Сетап ― це початок жарту, а панчлайн ― його, так би мовити, бойова частина. Кажуть, що гумор це не зброя, але, як бачите, все можливо з вашою допомогою. Сподіваюсь, ці “Маґури” добре себе проявлять під час захисту України”, ― сказав Антон Тимошенко. 🤝 Дякуємо усім причетним до цієї важливої доброї справи ― усім людям, які ходили на виступи європейського туру та робили внески для підтримки бійців ГУР, Антону Тимошенку, його команді, Благодійному фонду Діани Подолянчук за системну, постійну допомогу розвідникам. Разом ― сила! Слава Україні!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
👁 4,500 25-10-06 16:26
📅 11 жовтня о 17-18:00 відбудеться стрим за участю Кіміко, Олсіор та Антон Тимошенко, де буде проходити битва за найрідкісніші артефакти в рамках збору "Гуркіт Землі" ⚔️Але чому б не зробити це веселіше 🤔 Можна ж провести стрім в косплеях, за умови, що на банці збереться певна сума 😏💰 450 000 грн - секретний косплей від Кіміко💰 500 000 грн - секретний косплей від Олсіор💰 550 000 грн - секретний косплей від Антона ТимошенкоА секретні вони не просто так... Ви навіть уявити не можете що це буде...⚠️ Але це ще не все! Вам не сподобалось які рекомендації до перегляду дали Антону на подкасті? Вас не влаштовує що Кіміко та Олсі не бачили ваш улюблений тайтл?Це можна виправити всього за 333 грн: кидаєте цю суму на банку, в коментарях пишете назву аніме і в кінці збору рандомно обереться один тайтл, який мусять подивитись цих 3 позера. ❗️ Умови: сума має бути саме 333 грн, можна кидати цю суму декілька разів і це збільшить шанси, АЛЕ окремими платежами (якщо ви закинете 666 грн то участь не приймається). Переглянути буде необхідно мінімум 12 серій тайтлу, далі за бажанням.🫙 БАНКА: https://send.monobank.ua/jar/7uDsVgdfzmСтрим відбудеться на твіч каналі Олсіора 🤩
👁 8,810 25-09-03 20:33
Ви просили, спробую про все і зразу коротенько. Одразу скажу, що я до цього не грав ні в Baldurs Gate, ні в настолки D&D і взагалі покрокові бойовки в РПГ трохи нудно мені. Але ця гра це змінила, знімаю капелюха перед розробниками. До цього тільки Fallout 2 я міг терпіти. BG 3 одна з кращих РПГ евер. Але я заманався читати купу розборів перш ніж викупив механіку (і досі з цими кубікам та перевірками іноді хєр поймеш, що мені дає навички чи предмет). ОТОЖ, я почав грати за Барда, бо я ж артист! Хотів отакий прикол, але десь на середині першого акту мені стало нудно битися ним, тому я взяв золоту класику РПГ - Паладін. Впадло було заново, тому змінив клас. Тому я паладін-артист (так в цілому і мріяв завжди). Намагався зберегти обіт, але мораль тут неоднозначна у грі, тому тепер я Відступник. Знайшов Кров Латандера уже десь на середину 2 акту (бо я спочатку думав, що з Лейзель історія це теж 2 акт). Рівень складності був пригода, але вже граю на тактику, бо такому задроту як я стало нудно всіх виносить. Хоча і зараз це доволі легко, бо паті в мене заряджена дуже. В адамантиновій кузні зробив собі лати і меч, меч віддав Карлак. Меч ігнорує опір, тому це дуже імбова річ як на мене. Раніше дуже любив Астаріона, але в другому акті розкрилася Тінесендра. Тому частіше я бігаю так: я, Карлак, Тінесендра, Вілл/Гейл. Проблем ніколи нема.
👁 11,100 25-07-13 11:00
Ось цифри за всі міста з аукціонів + ваші останні донати на баночки. Я би вже хотів відзвітувати суму, але досі нема від квиткового оператора остаточних цифр, тож покажу вам ці в порядку зростання:Ліверпуль - 77780Люксембург - 135688Единбург - 153049Глазго - 163944Антверпен - 217536Париж - 227212Гданськ - 237936Бірмінгем - 242346Братислава - 243013Кельн - 245758Манчестер - 285549Гамбург - 304982Барселона - 339853Мюнхен - 412026Прага - 429767Вроцлав - 452522Дублін - 458034Валенсія - 471434Відень - 474062Копенгаген - 505224Цюрих - 505521Порту - 510003Берлін - 518074Лісабон - 567863Стокгольм - 579441Краків - 737400Варшава - 946668Амстердам - 991691Лондон - 1426572Харків - 11800Як бачите, місцями дуже все щільне, Амстердам якщо докине ще 9к, то округлить свій результат до мільйона 🤩Ліверпуль не засмучуйся, було 40 людей. Люксембург, чекав від вашої економіки більше. Взагалі, хотів вже в пʼятницю звіт, але шо ж, поки чекаємо, банки не закриваю, раптом хтось захоче когось посунути.Баночки туть: https://linktr.ee/new2809Фанатам нашої заруби з Байдаком тепер можна сідати за ексель таблички і рівняти хто де скільки, але ми всі знаємо, що головне не гонка, а результат 💸 - ⚔️
👁 8,960 25-07-08 10:12
Сьогодні останній день донату за місто 😎Чекаємо фінальні інвойси, щоб підрахувати суму за тур. Так, 36 концертів це багато чеків. Я сам хотів би швидше, повірте, поки я пишу цей пост мене чекає Панам, бо ми їдемо з Найт-Сіті.Отже, список міст. Лідер з відривом після двох концертів - Лондон. Також Варшава після другого концерту обходить Краків. Але якщо брати лише донати на банку, то лідер взагалі Харків 😍. Ви можете востаннє закинути донат за місто, щоб ваша гривня увійшла в історію цього рекордного туру. А топ-донатер у кожній банці (а це 17 людей) виграє онлайн-зустріч зі мною. Відповім на всі питання, розкажу за тур, обговоримо Діабло 2, аніме, геополітику, що захочете. Є банки, на яких зараз топ-донат це 300 грн, тож думайте 😉Рейтинг 🏘️Лондон Амстердам ВаршаваКраків Стокгольм ЛісабонБерлін Порту КопенгагенЦюрих Відень Валенсія Вроцлав Дублін Баночки-міста 💸: https://linktr.ee/new2809Від Валенсії до Берліну все дуже щільно йде, там 5-10к грн можуть перевернути таблицю з ніг на голову, Лісабон впритул до Стокгольму, а Варшава майже перебила Амстердам 😱До речі, якщо ви не клієнт монобанку, вказуйте дані для звʼязку, щоб ми вас найшли якщо топ-донат. У Васі Байдака продовжується тур, він дізнається фінальну суму і буде продавати пісню Beyoncé - Single Ladies голосом Януковича, щоб перебити мене. Тому ви своїм донатом можете задати йому планку вище, щоб Вася її перебив і СОУ отримати ще більше донатів. Всі у виграші, тож велком до банок. А в мене ще доповнення Примарна Свобода.
👁 6,300 25-06-13 12:00
Донатна битва міст | РейтингНаразі у моєму донатному Майдансі міст такий лідерський рейтинг:1. Краків 2. Стокгольм 3. Амстердам 4. Копенгаген 5. Цюрих 6. Валенсія 7. Вроцлав 8. Прага 9. Варшава В цих містах наразі зібрано найбільше коштів. Хочеш, щоб твоє місто височило в топі, отримало вічну славу і любов, а Сили оборони за це отримали прикольні речі? Закидай донат, а щоб було цікавіше - топ-донатер отримає онлайн-зустріч зі мною після туру. Кожний топ-донатер з кожного міста. Це буде такий спільний зум чи гугл міт, де я порозказую вам за приколи в цьому турі. БАНКИ ДЛЯ ДОНАТІВ: https://linktr.ee/new2809Я зробив баночки для всіх лідерів, окрім Кракова. Він і так зараз лідер і ще й там пустеля після Байдака, тому це ваш шанс обійти його. Якщо вашого міста нема в рейтингу, але ви дуже хочете донат - пишіть, я зроблю банку для вас. Точніше, попрошу когось зробити, бо вже забагато банок зробив. Не можна робити багато банок, будь який студент гуртожитка філософів у Шеві вам це скаже.Вам таке цікаве? Напишіть, що думаєте. Може вам супір, а може ви такі «ці двоє заманали качати з нас бабки!» І так, точні суми я писати не можу, щоб не обмежувати Василя 😅 Якщо ваші донати переганяють інше місто буду оновлювати таблицю в лайв режимі.