Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Билини IV Імперії ✙
Додано 06 гру 2025

Билини IV Імперії ✙

@sanatoriy_satany
Кількість підписників: 18 596
Фото: 2,620
Відео: 214
Посилання: 1,170
Опис:
вісник ультраправої молоді Для бажаючих підтримати канал: Крипта TRC-20 (USDT) TFRqtNhF1Y2Q1GK1Qbrc9vHnjtqrzYY882 Конверт Приватбанк https://www.privat24.ua/send/j598r
Джерело

Билини IV Імперії ✙ | Хай цей чоловікоподібний агент Маша 20к, який розповідає байки замість...

Логотип телеграм спільноти - Билини IV Імперії ✙ Билини IV Імперії ✙ @sanatoriy_satany
6 810 Охват/переглядів 2026-05-14 09:03 Повідомлення №6275
Хай цей чоловікоподібний агент Маша 20к, який розповідає байки замість конкретних відповідей на питання, краще розповість: 1. Чиїм помічником був Єрмак?2. Яку посаду займав радник ОП Тігіпко і в якій партії був?3. Скільки разів Зеленський був в Криму після окупації півострова? А в рф?4. В якій партії працював Подоляк, чий рідний брат на той момент вже був підполковником російського ГРУ?5. Що робив Тігіпко в квітні 2014 в Луганську та Зеленський в травні 2014 в Горлівці? Чому б не згадати 2014-ий рік? А давайте згадаємо))) Обслуга вчорашніх регіоналів та проросійської пиздоти розповідає щось чуваку, який від регіоналів відійшов ще до основних подій Революції Гідності, в той час коли Зеленський сміявся над побиттям студентів та вбивствами революціонерів, а потім благополучно катався по ТО Горлівці та Криму. А потім й літаючи до росіюшки, танцюючи перед путінською еліткою. Педерасти крадуть все що криво лежить у воюючої країни, а на допитах поводять себе як хазяї життя. Ваш час добігає кінця.