Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Билини IV Імперії ✙
Додано 06 гру 2025

Билини IV Імперії ✙

@sanatoriy_satany
Кількість підписників: 18 596
Фото: 2,620
Відео: 214
Посилання: 1,170
Опис:
вісник ультраправої молоді Для бажаючих підтримати канал: Крипта TRC-20 (USDT) TFRqtNhF1Y2Q1GK1Qbrc9vHnjtqrzYY882 Конверт Приватбанк https://www.privat24.ua/send/j598r
Джерело

Билини IV Імперії ✙ | Українці що живуть в ЄС, питання до вас! Я багато чого розумію: не хоч...

Логотип телеграм спільноти - Билини IV Імперії ✙ Билини IV Імперії ✙ @sanatoriy_satany
7 580 Охват/переглядів 2026-05-10 19:39 Повідомлення №6258
Українці що живуть в ЄС, питання до вас! Я багато чого розумію: не хочете служити, не хочете воювати, не хочете никатись по хатах в Україні, не хочете працювати за маленькі зарплати по місцю прописки і тд і тп. Вчора всі ватні підараси — від Молдови до Барселони, від Гельсінки до Анталії марширували під червоними ганчірками, пісні типу «катюша», вигукуючи українофобські гасла, комірці з георгіївськими лєнточками — тими самими через які ви були вимушені покинути рідну домівку. На них же можна було напасти? Трьом-чотирьом українцям напасти на одного ватного московита, забити його палками, запшикати балоном і зняти це на відео?Я спеціально моніторив англомовні новини. Всі, хто протистояв вчора ваті — це переважно жіночки з українськими прапорами, які мирно стояли обабіч ватників. Якби кожен український чоловік забив або задув газом ватного педераста, що живе в ЄС — в наступному році він би подумав чи йти йому святкувати дєвятомай, чи посидіти вдома і подивитись на фізіономію путіна по телевізору.