Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Sample Channel Name #32
Додано 06 гру 2025

Sample Channel Name #32

@sampleName32
Кількість підписників: 12 169
Фото: 5,640
Відео: 1,410
Посилання: 3,920
Опис:
Особистий блоґ
Джерело

Sample Channel Name #32 | Військова звітністьРозпіарена «новітня» система управління та звітност...

Логотип телеграм спільноти - Sample Channel Name #32 Sample Channel Name #32 @sampleName32
4 450 Охват/переглядів 2026-02-18 07:27 Повідомлення №15246
Військова звітністьРозпіарена «новітня» система управління та звітності Mission Control це добре, поки старший начальник не надсилає вам саморобний шаблон екселя, який потрібно щоденно заповнювати тими самими даними, але трішки в іншій формі. Це крім двох інших «звітів» в док файлі та в текстовому чаті.Будь-який військовий підтвердить вам, що в штабах надзвичайно люблять звітність. Скільки того, сього, що зробили, що не зробили. Будь ласка, ось форма на 9 00, на 12 00, на 15 00, ось на 18 00, ось на 21 00. Кожна різна для різних людей.Звісно, у цього всього є single source of truth, і старший начальник легко може отримати ту саму інформацію з тієї ж інформаційної системи, в якій уже ведеться вся діяльність підрозділу.На жаль, через асиметрію влади, нагорі є можливість не обтяжувати себе вивченням документації до різних програмних модулів, натомість просто перекласти цю відповідальність на підлеглих.Як ви можете здогадатися, ту звітність ніхто не читає, та не використовує для аналітики. Тому що, як і у випадку з брехливими доповідями, коли б хто дійсно захотів щось проаналізувати, то скористався б системами, які містять всі необхідні факти та виключають будь-які маніпуляції. Все вже зважено, поміряно, вирахувано та готове до споживання — бери і їж!В МО ймовірно знають про цю проблематику, звідси й плани з впровадження «цифрових офіцерів». Сподіваюсь, що ця ініціатива дійсно покращить ситуацію з передачею інформаційних потоків знизу нагору.Ну а поки що будемо перекидатися ексель файликами в вацапі.#арміяpermalink | @full_of_hatred👇Щоденні донати💰на ЗСУ🪖🫡@Donate1024Bot