Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦

@sam_svit
Кількість підписників: 8 525
Фото: 6,380
Відео: 2,670
Посилання: 1,940
Опис:
«Є думка, пов'язана з войнами, яка викликає лють. Що зрадники стануть героями, коли всіх героїв вб'ють»
Джерело

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 | Olga Barna:Про людяність і про ЛюдинуВ важкі часи дуже добре видно сві...

Логотип телеграм спільноти - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 @sam_svit
1 600 Охват/переглядів 2024-08-11 21:02 Повідомлення №5317
Olga Barna:Про людяність і про ЛюдинуВ важкі часи дуже добре видно світлих людей. Я сьогодні знову у цьому переконалась. Ми мали за честь приймати п’ятого Президента України Петра Порошенка із дружиною Мариною Порошенко, які разом із депутатами ВР Олегом Синюткою та Вікторією Сюмар їхали із Чернівців в Микулинці в реабілітаційний центр до наших захисників. Петро Олексійович приїхав помолитись на могилі нашого Олега Барни, віддати шану усім Героям, Олеговим учням, які лежать поруч на Пантеоні Героів в с. Білобожниця та підтримати їх родини. Підтримати і нашу родину в спільній молитві та спільній втраті, як і тоді, в день прощання з Олегом в Михайлівському Золотоверхому соборі та на Майдані. Він ще тоді перепросив, що не зможе бути разом з нами в чин похорону, але обов'язково приїде. Людина слова. Це дорогого вартує в наш час. Шалено напружений графік, бо ж бачимо яка постійна допомога фронту і безпосереднє перебування з нашими захисниками на різних напрямках, добрий шмат дороги… Абсолютно відкрите, щире та душевне спілкування з усіма, хто був і на могилах Героїв, з парохом та вірянами в церкві, в якій відспівували Олега, і з нами вдома. Таке непідкупне відчуття спільної родини. Таке світло людяності і щирості. Така простота та відкритість…Молодшому синові Андрієві напередодні приснився батько. Олег до цього йому неодноразово снився, але зараз по-особливому. Він вперше сказав, що загинув та тепер буде приходити додому тільки раз у рік. Не знаю, про який день в році йшлося, бо ми його пам’ятаємо постійно та чекаємо щораз. Але таке відчуття, що це була мова про сьогоднішній день. Така незрима присутність… https://www.facebook.com/share/p/zXfJabdaYRWWrxEi/