Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦

@sam_svit
Кількість підписників: 8 525
Фото: 6,380
Відео: 2,670
Посилання: 1,940
Опис:
«Є думка, пов'язана з войнами, яка викликає лють. Що зрадники стануть героями, коли всіх героїв вб'ють»

👥 Кількість підписників

8 525
Середній/День:: -3
Середній/Тиждень:: +4
Середній/Місяць:: +28

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 152
Середній/День:: 7,110
Середній/Тиждень:: 2,760
ERR: 48.7%

📊 Кількість повідомлень на день

6.1
Останній день: 7
Середнє за тиждень: 5.6
Середнє за день: 6.1

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

📣 - Ваша робота всім зрозуміла. Пул партійної організації, яка цілеспрямовано мочить діючу владу, маніпулюючи будь яким інфоприводом. Найчастіше - без жодних доказів, тільки емоції. Примітивна політтехнологія для недалеких людей, яких треба заставити повірити, що вони - еліта. Правда, у реченнях на 5 слів вони, зазвичай, роблять мінімум 3 помилки )================Це відповідь «свідка покращень часів зеленої епохи». Особливо потішив закид щодо трьох помилок в пʼяти словах від представника пулу партійної організації, яка залучила у якості одного з головних блогерів Поворознюка)Але хочу відповісти на головний докір. Які маніпуляції були допущені? Які інформаційні приводи спотворювалися?Ще до обрання Зеленського «пул партійної організації», тобто усі адекватні люди в країні попереджали про неминучість катастрофи, і всі попередження збулися на 150%!Що саме виявилося неправдою і нагнітанням? Що Зеленський був очевидним українофобом? Що він відкрито сповідував «какая разніца»? Що у нього не було жодної програми, окрім букету нездійсненних популістичних обіцянок, у які могли повірити лише люди з начисто винесеним пропагандою мозком? Що він з першого дня почав переслідувати бойових генералів, волонтерів та активістів? Що кадрова політика Зеленського була дилетантською і дикою? Що «інспекція українських позицій бойовиками» не відбувалася лише через шалений спротив все тих же? Що «пацани, аружиє убєріцє!» - це початок кінця? Що хронічний зрив державного оборонного замовлення означав ні що інше, як намір «сайтісь па сєрєдінє»?Що замороження ракетних програм і системне недофінансування армії обернеться знищенням країни? Що Оманська подорож - це узгоджений обома сторонами вирок Україні? Що зумисна НЕпідготовка до повномасштабного вторгнення і зумисне НЕпопередження цивільного населення про загрозу - це персональна відповідальність Зеленського за незліченну кількість загублених життів?У цьому переліку мають бути ще сотні пунктів аргументованої критики зрадницької політики Зеленського з першого дня каденції. Кожен його день при владі полегшував майбутню задачу путіну.Я вже просто мовчу про те, що почало відбуватися під час повномасштабного вторгнення. .І заходять ці… «безкоштовні свідки величної зеленої епохи» і досі щось там варнякають про упередженість і заангажованість!
📣 Будь-який флеш-моб, який оголошується з провладної сторони, нагадує мені масову підтримку першої леді у липні 2022-го, коли розчепірилися геть усі - від «пересічних президентів» до цілих міністерств.Добре було б, якби трагічні питання вирішувалися у «офісі простих рішень» - типу, провести флеш-моб, послати до біса, показати середній палець. Це своєрідний катарсис - емоційне розрядження.Тільки от на ранок Польща і супутні проблеми не зникнуть. Так само на місці залишаться і США, і навіть йр - московити.Тому було би добре, якби зараз до розвʼязання цього жахливо затягнутого вузла були долучені Порошенко, Єлисеєв, Чалий. Але навряд. У нас наразі затребувані ті, які вміють в сексологію і семінари по лібідоносній енергії, але, мʼяко кажучи, не вʼїжджають у те, що робити з таким клубком.Перше: Україна має суверенне право самостійно визначати свій пантеон Героїв, вшановувати борців за свободу та будувати свою політику національної ідентичності. Жодного сумніву!Друге: нинішній керманич Польщі - корисний ідіот Кремля. Певна частина населення Польщі - відображення свого керманича. (Вам за нічого не нагадує?)Третє: я ніколи не забуду (і ці спогади ніколи не потьмяніють) березень 2022-го і пропускний пункт Угринів. Те, що я побачила зі сторони поляків - такого, мабуть, не було в історії людства. І далі було багато чого, про що згадую зі сльозами вдячності.Висновок: жбурляти одне в одного нагородами через кордон - це грати за сценарієм, прописаним путіним. Лише холодна голова і важка дипломатична робота.
📣 Дозволю собі стриманий оптимізм:🔥Згідно з опитуванням "Соціально-політичні настрої українців", проведеним New Image Marketing Group (червень 2026), партія "Європейська Солідарність" посідає перше місце у парламентському рейтингу з показником 16,5% серед тих, хто визначився з вибором і готовий брати участь у виборах.До кривавих спазмів наекспериментувавшись з «новими ліцами» - а, правду кажучи, з політичним мотлохом, який безвідповідальні і безсовісні виборці завели у Верховну раду - суспільство, по ходу, починає поволі одужувати і дорослішати.ЄС - це послідовність, інституційність, чіткий курс на інтеграцію у Європейський союз та НАТО, незмінний захист українських цінностей та ідентичності.Люди, викорінюйте зі свідомості, памʼяті і намірів зелених покидьків-популістів. Вони вкотре «зроблять» вас разом і житимуть своє краще життя. На Україну їм відверто начхати. На вас - тим більше.ЄС! 16,5% - хороша тенденція. Але це мало. Відсоток має неухильно зростати…P.S. Так, це не нове фото. Я спеціально обираю таке, на якому є Андрій Володимирович.
📣 Пронін - це мій любімка. Мені щиро цікаво спостерігати за перипетіями його бурхливого життя, і я з нетерпінням чекаю, коли від відпочине від них у СІЗО.Це той самий Пронін, на якому висить розкрадання 200 млн грн на будівництві фортифікацій у Донецькій області.Це той самий Пронін, який підписав підставу для незаконних санкцій проти Порошенка. Безпрєдел, який Пронін «обгрунтував» передруком російської брехні та фейків Портнова. Очевидне замовлення, яке точно буде доведене в суді.І ось нові «подвиги» очільника держфінмоніторингу:«Держфінмоніторинг перетворився на конвертаційний центр! Орган, який під керівництвом Проніна мав би боротися з відмиванням грошей, сам став тіньовою структурою для виведення коштів за кордон через липові контракти.‼️Під час обшуків детективи НАБУ знайшли в офісі Держфінмоніторингу:• У сумках - 278,05 тис. $ та 3,343 млн грн готівки;• Окрему купу печаток, довіреностей та реєстраційних документів фіктивних фірм;• І «бонус» - особисті документи першого заступника Проніна, Богдана Корольчука.Тепер абсолютно зрозуміло, чому Пронін демонстрував хронічну «сліпоту» і «не бачив» антизаконних переказів. ‼️Він просто виступає прямим спільником у цих схемах»Не дивно, що Пронін ганяє з Мексики в Танзанію, з Танзанії в Швейцарію, з Швейцарії у Францію, з Франції в Люксембург.Він просто боїться присісти бодай на хвилину - скрізь НАБУ ввижається.
📣 Роман Червінський: У четвер, 18 червня о 9 годині 30 хвилин відбудеться чергове засідання Печерського суду по справі щодо можливих шахрайських дій нібито скоєних мною. У попередньому засіданні суд зобовʼязав Сарієва (Караханли), який вважає себе потерпілим, до 17 травня надати суду доручення від підприємства з ОАЕ, на яке Сарієв посилався зазначаючи що він діє в його інтересах, проте доручення ним не надано. Також суд надав дозвіл захисту самотужки вивчити всі матеріали двох інших справ з цього питання - там адвокати доручення також не знайшли. Таким чином, Сарієв вчергове не виконав вимогу суду, а відсутність такого доручення - підтверджує позицію захисту, що Сарієв виступив провокатором під прикриттям СБУ з метою дискредитації у 2020 році Дмитра Штанька (який показав усім що Єрмак корумпує державний апарат), а у 2024 році вирішив звинуватити мене у злочині, на виконання прохання того ж Єрмака і Татарова.Тому засідання буде цікавим, захист спрямовуватиме суд на виявлення та документування злочинів провокатора та його кураторів в СБУ, прокуратурі та поліції, буду радий бачити кожного хто підтримує нашу боротьбу за Правду. Дякую всім хто слідкує за справою.
📣 Сьогодні о 05:30 ранку Михайло Ткач вимістив статтю «Не «звичайні підозрювані». Нові подробиці вбивства Портнова».Якщо коротко, то вона про наступне.Поки Зеленський чи не в кожному відосі розповідають про рух до ЄС, за лаштунками його кабінету відбуваються страшні речі.Зеленський через своїх найближчих друзів, а саме Міндіча, не цурався використовувати послуги Портнова - однозначного ворога, який роками нищив українське правосуддя та працював на московитів.Зеленський і його команда не просто зберегли старі корупційні схеми, а й вивели їх на найвищий державний рівень, залучивши до співпраці архітектора судової мафії Януковича - Андрія Портнова, якого застрелили в Іспанії у травні 2025 року.❗️Головні тези та докази системної брехні Зеленського:- Прямий зв'язок із «першою особою»: Перед своєю смертю одіозний Портнов таємно приїжджав до Києва. Головною метою візиту була зустріч із Тимуром Міндічем - бізнесменом, який є не просто близьким соратником олігарха Коломойського, а й давнім другом та бізнес-партнером самого Зеленського (саме на його квартирі Зеленський святкував день народження під час президентства).- Канал для «шкурних» питань: Джерела з оточення Портнова прямо зазначають, що він сприймав Міндіча як «канал зв'язку з першою особою держави» (тобто Зеленським). Міндіч регулярно звертався до Портнова з проханнями вирішити «складні питання», нахабно прикриваючись іменем президента.- Рятування «своїх» від НАБУ: Візит Портнова та його переговори з Банковою через Міндіча дивним чином збіглися в часі з активізацією антикорупційних органів. Буквально за день до цього НАБУ та САП провели обшуки у близького до Міндіча Чернишова.Очевидно, що Зеленський шукав виходи на Портнова, щоб за допомогою його впливу на судову систему «порішати» проблеми з незалежними антикорупційними органами.- Конфлікт із Єрмаком як боротьба за монополію: Конфлікт Портнова з Єрмаком був не ідеологічним, а прагматичним - обидва боролися за право контролювати судову та правоохоронну вертикалі. Зеленський вибудував систему, у якій доля країни залежить від особистих чвар між олігархічними ставлениками.⤵️⤵️⤵️https://www.pravda.com.ua/articles/2026/06/15/8039281/
📣 Oksana Bailo:А поки всі досі обговорюють Портникова, який не сказав нічого нового, але чомусь смертельно тригернув частину суспільства «своєю поведінкою» (яка теж ні для кого не була новиною), бо багато хто вперто плутає жанр публічного інтерв’ю з дружньою бесідою на кухні, а незручну правду та інтелектуальну перевагу з хамством і зверхністю, до головної хунвейбінши країни завітав Роман Скрипін.Той самий Роман Скрипін, який дуже любить розповідати про зверхність Портникова, вочевидь тому, що до популярності, досвіду, професійної ваги та інтелектуального масштабу пана Віталія Скрипіну приблизно так само далеко, як Мосейчук до Опри Вінфрі.Пропоную вам основні тези, які прозвучали від Скрипіна (тут ніде ніхто не бачить образ, зухвалості чи хамства, всім все ок лише тому, що один списаний експонат української журналістики прийшов на сеанс взаємного облизування з іншою підставкою під мікрофон?). Отже:- Ірина Геращенко — «мразь»- Детектор медіа — «комсомольці»- Журналістські розслідування Ткача, Української правди та інших медіа, а зокрема «міндічгейт» — це «медійна кувалда», яка «б’є по владі»- Вагнергейт — «політична дискредитація Зеленського»- Українські журналісти-розслідувачі — це «інформаційне блядство»- Сергій Лещенко — «унилоє говно» (тут згодна, але і Скрипін звучить рівно так само)- Голосував би за Федорова, «бо діджиталізація»Власне, якщо у вас немає двох годин життя, які не шкода безповоротно втратити, то це приблизно все, що потрібно знати про теплу розмову кума з кумою.А, ні, ледь не забула найголовніше.Крізь усе інтерв’ю, буквально через кожен блок, кожну тему і майже кожну відповідь червоною ниткою проходить одна людина.Як думаєте, хто?Правильно. По-ро-ше-нко!А вишенькою на цьому торті з гімна став ось такий діалог між Ромасіком і Наталочкою (саме так вони називають одне одного):— Ви б ставили питання «хто такий Вова»?— Вов багато на планеті Земля.Парам-парам-пам. Пам!Дивитися це видовище не рекомендую. Якщо, звісно, у вас немає специфічної потреби добровільно зануритися в атмосферу телевізійної помийки зразка пізніх 2000-х.А от інтерв’ю із Портниковим, яке має повне право бути і політичним шоу, і холодним душем, і гострою розмовою, і жорсткою відповіддю на інфантильні та примітивні запитання, навпаки рекомендую.Бо переконана, що послухати людину, яка дратує вас інтелектом і «поведінкою», значно корисніше, ніж людей, які просто засмічують інформаційний простір.Я вже послухала двічі. Вдруге — як детокс після медійного мотлохо-лайніща «Мосейчук-Скрипін», щедро приправленого старими образами, комплексами, інтелектуальними неспроможностями, нав’язливими політичними фіксаціями та хронічною обсесією Порошенком.
📣 Сюрреалізм нашої дикої епохи: агресивна посередність вимагає вибачень за те, що в двобої з блискучим інтелектом вона програла й образилася.Таке враження, що спільнота, яка вимагає вибачень, кілька днів приходила до тями, перш ніж атакувати Портникова, бо я вже й підзабула про те інтерв’ю.Панове ображені!Портников впродовж багатьох років доносить усім нам «матчастину». Хто ж вам лікар, що ви досі - досі(!) - оперуєте поверхневими гаслами і «аргументами», які нагадують клікбейт-заготовки…❗️Стаття Віталія Портникова від 30 жовтня 2019:Президент Зеленський закликав співгромадян до спокійної розсудливої розмови без зайвих емоцій і гасел. Це правильна пропозиція, тим більше коли вона висловлюється керівником країни, яка знаходиться в стані війни з сильним і жорстоким ворогом.Але приклад розсудливої розмови повинен подати сам Зеленський. Він повинен визнати, що його передвиборча кампанія будувалася не на серйозній і чесній розмові з співвітчизниками, а саме на емоціях і гаслах.Нехай Зеленський згадає самого себе — людину, яка підмінила змістовні дебати про майбутнє країни читанням коментарів із соціальних мереж.Нехай згадає, як стверджував, що він, забезпечений чоловік, який провів усе своє творче життя на олігархічних телеканалах, виступає від імені народу.Нехай ще раз подивиться свій виступ, у якому він говорить, що припинити війну просто — потрібно просто перестати стріляти.Чесна розмова можлива тільки в країні, президент якої говорить правду своїм співвітчизникам. І починати потрібно з самого себе — з чесного пояснення собі того простого факту, що ти не зможеш впоратися з усіма складними проблемами країни ні за один термін, ні за два.Що у тебе одне завдання — зберегти безперечні досягнення попередників, хоча б не зробити гірше.Але якщо ти підміняєш цю чесну розмову шельмуванням попередників, зневагою до патріотів, ставкою на багатогодинні виступи, в яких втрачається сенс, і телевізійні ролики, в яких немає ні дискусії, ні правди, як ти можеш очікувати від співгромадян чесності і відсутності емоцій?Як можеш не помічати, що країна скочується до нового витка суспільного протистояння і ненависті?Як можеш не розуміти, що це протистояння несе смертельні загрози не тільки для твоєї влади, а й для самої України?
📣 Єдине, чим живе Зеленський, єдине, про що дбає Зеленський, єдине, що по-справжньому турбує Зеленського - це його власна шкура. Тобто рейтинги. Тобто можливість якомога довше пазурами чіплятися за крісло.Памʼятайте про це завжди! За усіма інформаційними галасами, «димовими завісами» тощо!Кілька тижнів тому на нас максимально тиснули «нападом з Білорусі». Про це варнякала кожна інформаційна праска Зеленського! (Щоб ти нас так на початку 2022-у попереджав, турботливий є-батько нації!) Зараз очевидно, що це було відволікання від міндічгейту і кривавої корумпоти найвеличнішого.Дуже добре, що суспільство гостро відреагувало на скотство Стефанчука і детально розповіло йому про його зовнішню «бездоганність».‼️Проте прошу вас памʼятати, що сталося напередодні.Зеленський забрав з бюджету армії колосальні кошти, які мали йти на виробництво та закупівлю зброї! Забрав на популістичну маячню!Згадайте, прошу, про ці 40 мільярдів під час обстрілів, які, на жаль, будуть!А в цей самий час наші захисники на передовій - без підвищення зарплат, без ротації, давно за межею усіх людських можливостей - продовжують тримати краіну. Тримають залишками здоров’я, нервів, волі..А в цей самий час кривавий популіст штучно підтягує свій дохлий рейтинг..
📣 Мені боляче це згадувати. Поясню чому.Сьогодні річниця події, яка, особисто для мене, стала символом остаточного прощання з клятим совком, із залізною завісою.Якими зусиллями Порошенко буквально "вигризав" безвіз, провівши реформи, прийнявши антикорупційні закони та безкінечно дипломатично «грюкаючи» в усі двері.Скільки зусиль! Яка залізна воля.І як швидко ця колосальна подія була знецінена і перетворена на даність нашими внутрішніми баранами, якими вміло керувала внутрішня пропаганда - саме та, яка зараз у фаворі, памʼятайте їхні прізвища, прошу! Те, що було мрією поколінь, за лічені місяці перетворилося на обʼєкт для висміювання і глузування. На горизонті уже проглядався майбутній Лідер Всесвіту, який технологічно нищив усі здобутки, аби вхопити згодом булаву у липкі рученята і знищити Україну.Я не забула жодного ското-виступу 95-го Кварталу на тему висміювання безвізу! Я все памʼятаю.Пропоную Лисому гумористичний номер на таку тему: кому в часи Порошенка не подобалася кава в Братиславі, може попити водички з Тиси.Бу-га-га. Хоть паржом.