Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦

@sam_svit
Кількість підписників: 8 525
Фото: 6,390
Відео: 2,670
Посилання: 1,940
Опис:
«Є думка, пов'язана з войнами, яка викликає лють. Що зрадники стануть героями, коли всіх героїв вб'ють»
Джерело

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 | Згодна з Арсеном Зекіровим, що найогидніше явище, описане Разумковим -...

Логотип телеграм спільноти - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 @sam_svit
9 920 Охват/переглядів 2026-06-01 11:44 Повідомлення №11232
📣 Згодна з Арсеном Зекіровим, що найогидніше явище, описане Разумковим - це «тисяча говорящих голів Подоляка, набраних з учорашніх… порохоботів».Іноді читаю занесений якимось випадковим вітром допис чи коментар - авторства тих, які кілька років тому стояли поруч на акціях, чия риторика була ідентичною, а зараз вона діаметрально протилежна, бо вони раптом «прозріли». Або ж «світоглядно мігрували». І риторика не просто протилежна - вона максимально, до блювоти лояльна до Зеленського. І сліпа до його жахливих, фатальних злочинів. І скажено агресивна, знецінююча до колишніх однодумців.Вони тягають фото з акцій протесту, виставляють скріни дописів минулих років з бу-га-га коментарями: «якими ми були тупими, коли голосували за Порошенка!», «як ми могли його підтримувати?», «на щастя, вчасно роздуплилися!»Щодо нинішнього стану речей, то «ви кремлівські іпсо, заваліть …», плюс висміювання зовнішності, як маркер морального дна і відсутності аргументів.А я просто згадую ті часи і тих однодумців, яких уже не буде поруч ніколи. По причині того, що вони загинули. Хороші, чудові люди…Залучення колишніх опонентів до пулу лояльних вилизувачів нинішньої злочинної влади - це класика брудних політтехнологів, тут Подоляк не винайшов колесо.❗️ Не цинізм Подоляка перетворив людей на гівно. Подоляк просто майстерно використав гівно, яким були наповнені ці люди.