Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦

@sam_svit
Кількість підписників: 8 525
Фото: 6,390
Відео: 2,670
Посилання: 1,940
Опис:
«Є думка, пов'язана з войнами, яка викликає лють. Що зрадники стануть героями, коли всіх героїв вб'ють»
Джерело

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 | У нас були різні президенти - слава Богу, не як на ₚосії, бо ми не аді...

Логотип телеграм спільноти - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 @sam_svit
6 570 Охват/переглядів 2026-05-20 10:12 Повідомлення №11154
📣 У нас були різні президенти - слава Богу, не як на ₚосії, бо ми не адіннарот з московитами, як запевняв сепаратистів Зеленський в окупованій Горлівці у 2014-у. Когось з цих президентів - як от Кучму - я зневажала. Когось - як от Порошенка - дуже поважала.Але якими б вони різними не були - четверо спокійно сиділи у той чорний день у ложі Верховної ради. Не було тільки мішка з московитським лайном - Януковича.Наразі про долю Януковича нинішній преЗЕдент може лише мріяти: не ту кашу він тут заварив.Щоб по-справжньому найгірший з людей в Україні - з огляду на відʼємні людські чесноти - був з реготом обраний президентом!І щоб така потвора так спотворила квітучу країну!Так, з проблемами, з колоніальним насліддям, з тліючою війною, але з перспективами, з майбутнім!А ця потвора згуртувала навколо себе зграю таких самих потвор, аби розікрасти тліючі руїни!А ви тут після них кохайтесь конем і єднайтесь навколо цвинтаря!От на чистоту: хтось вірить, що Зеленський сидітиме у ложі Верховної ради на інавгурації наступного президента?