Джерело
𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 | Андрій Сайчук, Еспресо ТБ:В історії з кооперативом «Династія», знаєте,...
2 160 Охват/переглядів
2026-05-17 09:28
Повідомлення №11134
📣 Андрій Сайчук, Еспресо ТБ:В історії з кооперативом «Династія», знаєте, що мене найбільше наразі здивувало? Це те, що це історія з 20-го року. Тобто плани збудувати собі розкішні маєтки в Козині з 7-метровими парканами, з охороною, з автоматами, по 100+ мільйонів в кожен будиночок, учасники кооперативу, які на плівках НАБУ – це Карлсон, Че Гевара, Алі-Баба і Вова - узгодили на самому початку президентства Володимира Зеленського.Я спитав Юрія Ніколова, журналіста-розслідувача, а звідки вони планували взяти гроші у 20-му? Ще ж не було валютних потоків воєнної допомоги? А кошторис «Династії» і кооперативу, як-не-як, це майже півмільярда гривень.І Ніколов вважає, що перші гроші йшли з Великого будівництва, яке стартувало, нагадаю, з величезною помпою якраз таки в березні 20-го. І Олексій Чернишов, він же Че Гевара, був якраз тоді призначений.Навесні 2020-го, на пресконференції, присвяченій першому року своєї каденції, президент Зеленський сказав таку фразу:- Жодного кума чи військового друга я не призначив. Я обіцяв, що до влади прийдуть інші люди.І він тоді не збрехав, бо Чернишов справді ще не був його тоді кумом. Вони порадичалися в 2023-у році, коли Олена Зеленська і Андрій Єрмак стали хрестними його доньки.Але на той момент майбутній кум вже був міністром Великого будівництва і отримав доступ до понад 200 мільярдів бюджетних коштів.І, як казав 4-й президент в турне, на підтримку якого їздили свого часу пам'ятні представники нинішнього істеблішменту, «ми один одного добре знаємо, все решта додумайте самі».І я от що собі додумаю? Що всі ці розмови про «нову політику», «епохальну історичну електоральну революцію», що «ми прийшли змінити країну», «не красити як попередник» - це все виглядає у світлі матеріалі справи, що з самого початку це була звичайна брехня.Просто гра на публіку.І це головна емоція навіть для мене - людини, яка, між іншим, не голосувала за Зеленського і особливо нічого від нього і його партії не очікувала. І все одно я тепер теж почуваюся ошуканим. До того ж, досить дрібними шахраями, недалекими і захланними. Тільки подумайте, вони отримали всю повноту влади в цій країні - ніхто не мав до цього в історії незалежності такої можливості. Як вони скористалися цим? Виявляється, в їхніх планах було, як в анекдоті: нацарювати 100 рублів і втекти.Яка мізерія!