Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦

@sam_svit
Кількість підписників: 8 525
Фото: 6,400
Відео: 2,670
Посилання: 1,950
Опис:
«Є думка, пов'язана з войнами, яка викликає лють. Що зрадники стануть героями, коли всіх героїв вб'ють»
Джерело

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 | До 2019 року Лещенко тільки те й робив, що адвокатував НАБУ від Пороше...

Логотип телеграм спільноти - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 @sam_svit
7 300 Охват/переглядів 2026-04-28 07:19 Повідомлення №10986
📣 До 2019 року Лещенко тільки те й робив, що адвокатував НАБУ від Порошенка, бо ж той їсти не міг - все прагнув те НАБУ знищити. НАБУ, створене за його ж каденції!Лещенко фонтанував клікбейтом і нагнітанням: «ось-ось Порошенко знищить НАБУ!!! Ще трішки - і все, НАБУ впаде під тиском Порошенка!!!»Нічого важливого за захист НАБУ в житті Сергія Лещенка не було.A few moments later:Сидить такий Лещенко на краєчку стільчика - рівненько, ніби шпалу Укрзалізниці ковтнув, і скромненько так відповідає Гончаренку:- Я був здивований, що депутати проголосували за знищення НАБУ.Здивований він був, ясно?А на питання, що не лише депутати проголосували, а й президент підписав, Лещенко класично відморозився:- Не моя справа оцінювати дії президента.А що ж ти, .., нонстоп оцінював дії попереднього президента! Дії, яких навіть не було!Ну, і вишенька на торті: з Єрмаком Лещенко «поговорив про знищення НАБУ» - «коротко, стисло».Стисло поговорив та й по всьому. Ну, знищили, то й знищили НАБУ, подумаєш, щастя.Лещенко - це настільки мразотна мразота, що мразометр вийде з ладу, оцінюючи його мразотність.