Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦

@sam_svit
Кількість підписників: 8 525
Фото: 6,400
Відео: 2,670
Посилання: 1,950
Опис:
«Є думка, пов'язана з войнами, яка викликає лють. Що зрадники стануть героями, коли всіх героїв вб'ють»
Джерело

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 | Олександр Савицький: Користуючись лікарняним, вирішив пройти скринінг ...

Логотип телеграм спільноти - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 @sam_svit
1 940 Охват/переглядів 2026-04-12 13:04 Повідомлення №10853
📣 Олександр Савицький: Користуючись лікарняним, вирішив пройти скринінг здоровʼя, на який держава мені видала -2000 грн. Проходити його можна лише в поліклінніках і лікарнях. Я думав, це кошти на профільне обстеження. Типу. Можна потратити на узд. Кт. Чи щось таке. Фіг там. Скриніг - це опитування, анкетування, аналіз крові (з вени. 3 різних аналізи), екг, зріст, вага. Пульс. Тиск. І після всього цього - Консультація лікаря з поясненням результатів.Надання рекомендацій.Видача направлень на додаткові обстеження (за потреби).Зайшов в 9:00. Вийшов в 9:10. Поміряли тиск. Заповнили анкету. Послухали. Взяли дві пробірки крові, побажали щастя здоровʼяНа терміналі оплатив -2000 грн. Не нию, але не знаю, чи це вартує 2000 грн. Тобто я почитав про програму. Але не зрозумів її. Навіщо?Ну хіба що це - метод передачі коштів лікарням. Как то так. Я на ці кошти міг би 9 аналізів здати.Кароче. Йдіть проходьте скринінг, бо лікарі получать по дупі, чому так мало людей пройшло скринінг. Мабуть, не буде про що прозвітувати владі .