Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦

@sam_svit
Кількість підписників: 8 525
Фото: 6,400
Відео: 2,670
Посилання: 1,950
Опис:
«Є думка, пов'язана з войнами, яка викликає лють. Що зрадники стануть героями, коли всіх героїв вб'ють»
Джерело

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 | На тлі вчорашніх жахливих новин читаю про те, що у Раді готують план р...

Логотип телеграм спільноти - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 @sam_svit
2 360 Охват/переглядів 2026-03-25 10:36 Повідомлення №10722
📣 На тлі вчорашніх жахливих новин читаю про те, що у Раді готують план роботи парламенту, якщо Україні доведеться воювати "ще три роки".Називається, ніколи не може бути так погано, щоб не стало гірше.Замість президента - неадекват у кубі, який дупля не відбиває у реальності. Хто буде воювати три роки? Все ті ж? Чи, може, Лисий піде? Чи Пєтров? У парламенті криза вже очевидна, навіть «слуги» в гріш не ставлять попри залякування фізичною розправою, і дуже скоро заговорять усі, бо своя шкура важливіша, ніж зелена, жабʼяча.Красива премʼєрка про щось там бадьоро звітує, а по факту - лише 11,5% урядових законопроектів Кабміну Свириденко ухвалили.Зовнішня політика провалена, вороги множаться, хоча при нормальному президенту такого би не сталося ніколи!«Чудові друзі» корупціонери не те, що не покарані, а пречудово почуваються, прибарахлившись на злиденній знекровленій країні.Я вже мовчу про економіку і про те, як ми «заросли жирком»! Люди тішаться весні і тому, що не витягнулися на лавці у промерзлих квартирах.Боюся думати про наступну зиму з ним же. З ними ж…Реформатор, трясця, і покращувач країни! Ще на три роки війни він націлився! Станом на сьогодні уже про€бав чисто усе - які ще три роки війни??!