Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦

@sam_svit
Кількість підписників: 8 525
Фото: 6,420
Відео: 2,670
Посилання: 1,950
Опис:
«Є думка, пов'язана з войнами, яка викликає лють. Що зрадники стануть героями, коли всіх героїв вб'ють»
Джерело

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 | Чому я не вірю Олені Кравець і чому у мене не капали сльози від її інт...

Логотип телеграм спільноти - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 @sam_svit
9 780 Охват/переглядів 2026-03-07 09:18 Повідомлення №10579
📣 Чому я не вірю Олені Кравець і чому у мене не капали сльози від її інтерв’ю…«Кравець поділилася, що 2024 рік був одним із найважчих у її житті. Навколо розгорівся гучний скандал, коли стало відомо, що на фінансування шоу за її участі “Тихий вечір з Оленою Кравець” на телеканалі “Дім” було виділено понад 27 мільйонів гривень з бюджету. Артистка пояснювала, що працювала за зарплату, а вищезгадана сума йшла на розробку проєкту, а не їй у кишеню, однак це ніяк не вплинуло на думку суспільства. На тлі скандалу Кравець почали відмовляти у роботі, тож вона опинилася просто «на дні».Треба віддати належне Зеленському: він дійсно «защищает своих девочек». Принаймні, з Кравець попрощався гарно (так, як він це розуміє): виділив десятки мільйонів на нікому не відоме гівношоу.У інтерв’ю згадується словосполучення «інформаційний фронт». Хто може навести приклад потужного впливу на моральний і психологічний стан суспільства того самого шоу Кравець? Може, бачили його нарізки у ТікТоці чи деінде? Я - ні. Тобто у 2023-му десятки мільйонів з бюджету виділили, бабло освоїли, у 2024-му шоу закрили.Прекрасний, прекрасний слід в історії…Треба віддати належне Олені Кравець. Вона виявилася розумнішою за інших «квартальників» - наявність совісті я відкидаю - бо раніше за інших покинула це смердяче, напівзатоплене корито під назвою «Квартал-95».(Московит Жидков, автор нєтлєнки «хуже нє будєт», узагалі в Маямі гастролює…)Я б не відкидала наявності бодай краплини сумління у пані Кравець, якби вона сказала, що до тривалої депресії її привело поступове усвідомлення, до яких фатальних для країни процесів вона була причетна. Наскільки шокуючими були наслідки тотального цинізму, який сповідував «Квартал-95». Що знущання із зовнішності, створення етнічних стереотипів, які цвяхом засіли в головах у мудрого наріду, приниження жінок і легітимізація найтупішого, найцинічнішого способу мислення - це не є ок…А так… «Борги, безгрошів’я, нападки…» Вона про що, взагалі?Чого у Володимира Олександровича не позичила? Так потужно допомогла йому осідлати країну!Та йдіть ви усі зі своїми «одкровеннями»!