Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦

@sam_svit
Кількість підписників: 8 525
Фото: 6,420
Відео: 2,670
Посилання: 1,950
Опис:
«Є думка, пов'язана з войнами, яка викликає лють. Що зрадники стануть героями, коли всіх героїв вб'ють»
Джерело

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 | Треба з чогось почати, а з чого - не знаю)Почну здалеку. На моє рішенн...

Логотип телеграм спільноти - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 @sam_svit
1 900 Охват/переглядів 2025-10-12 17:10 Повідомлення №9212
📣 Треба з чогось почати, а з чого - не знаю)Почну здалеку. На моє рішення, яке я збираюся анонсувати, вплинули два чоловіки.Не приховую, що величезне враження на мене справила зустріч з Дмитром Чекалкиним. Я досі не оговталася, що людина такого рівня, аудиторії і досвіду звернула увагу на якийсь там мій контент. Дмитро вміє - мʼяко, інтелігентно і тепло - переконати, що варто спробувати щось нове, трохи розширити спроби доносити інформацію, яка не має шансів на поширення, окрім як від нас, тих самих, незручних і непоступливих. Я дуже дякую Дмитру за натхнення і дружнє тепло…Другий чоловік - мій і ваш друг, Павло Пилипенко, який загинув в липні цього року. Останнім часом Павло з гіркотою запитував: «де ж ви? Усі, які були на акціях, які не мовчали? Скільки вам ще треба доводів, що влада знищить країну? Ми тут трішки зайняті, вибачте. А чим ви зайняті у тилу?»Ти мав рацію, друже…Посприяли прийняттю рішення безкінечні блокування, перестрибування зі сторінки на сторінку, зникнення кожного пʼятого допису…🔥Отже, я буду ще й тут: https://youtube.com/channel/UCrDEqPL7IwBkdjU99Ctc-bw?si=1vhP2L1KB3q1-a0FСтаратимусь щодня ви мішати щось таке, за що мене фейсбук зніс би зі свистом.Це перші спроби, тому давайте без оцих закочених під лоба очок))❤️‍🩹Перше, більше відео прогнозовано присвятила вам, дорога порохоботська бульбашко. З любовʼю і вдячністю за те, що ви чудові люди і справжні патріоти своєї країни.Уже записала кілька коротких відео - загляніть в YouTube Shorts. Власне, потихеньку освоююсь.Звісно, запрошую!) І дякую, що ви є!❤️‍🩹