Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦

@sam_svit
Кількість підписників: 8 525
Фото: 6,400
Відео: 2,670
Посилання: 1,950
Опис:
«Є думка, пов'язана з войнами, яка викликає лють. Що зрадники стануть героями, коли всіх героїв вб'ють»
Джерело

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 | Два дні поспіль думаю про участь нашого сьогоднішнього президента післ...

Логотип телеграм спільноти - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 @sam_svit
2 100 Охват/переглядів 2025-06-25 16:32 Повідомлення №8225
📣 Два дні поспіль думаю про участь нашого сьогоднішнього президента після того, як він складе повноваження. Передусім йому самому зараз видається, що він фореве, але ні. Колись-то він покладе те посвідчення на стіл. Або заберуть і покладуть.Чи можна уявити Зеленського через шість років після свого президентства ось так - вільно-спокійно серед людей, як вчора ходив вулицями Львова Порошенко? Та не буде цього ніколи! Не знаю, чи буде він живий на той час, але навіть якщо пощастить, то ховатиметься довіку. На його власній інавгурації були присутні усі попередники. Чи буде він колись присутнім на інавгурації сьомого? Я не можу цього уявити. Не можу уявити його без численної охорони, суфлера у вусі, папірця під носом, Єрмака за спиною…Давно звернула увагу, з якою повагою Порох ставиться до памʼяті про загиблих друзів - партійців, прихильників, добрих знайомих. Регулярно згадує у дописах, зустрічається з родинами, навідує могили. Це так… Це так по-людськи, це такий прояв поваги і вдячності!Натомість кого згадувати Зеленському? З по-справжньому близького оточення? З партійців, прихильників, старих знайомих? Маю на увазі живих, діючих, активних?Трясця, ну суцільні ж зрадливі покидьки, кривава копумрота і ненависний квартал. Як чувак майже до півста дожив, борсаючись у такому гівні?