Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦

@sam_svit
Кількість підписників: 8 525
Фото: 6,400
Відео: 2,670
Посилання: 1,950
Опис:
«Є думка, пов'язана з войнами, яка викликає лють. Що зрадники стануть героями, коли всіх героїв вб'ють»
Джерело

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 | Після чергового обстрілу Києва вчергове заметушилася зелена ботівня: т...

Логотип телеграм спільноти - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 @sam_svit
1 300 Охват/переглядів 2025-06-17 16:34 Повідомлення №8136
Після чергового обстрілу Києва вчергове заметушилася зелена ботівня: тепер Кличка звинувачують у відсутності ППО/ПРО. Ясна річ, це ж він перед навалою особисто клістрони знімав - щоправда, не в Києві, але він же такий підступний - поїхав та й зняв. І прокурорським у кишені підкинув. Я так гадаю, це буде предметом нового звинувачення в виконанні нового генпрокурора, який раніш провалив роботу в якості керівника Київської ОВА. Ну, й обов'язковий елемент програми - звинувачення Порошенка. Скажімо, так: Порошенко за свої гроші підняв київське ППО, після чого попіарився та забрав його назад і сховав у папамамських апшорах разом із липецькою хвабрикою. Свідок - закатований особисто Порошенком український патріот Портнов, буде проведено сеанс юридизму з пекла.Одночасно активізувалися русскійє боти, які, слід зазначити, непогано вивчили літературну українську й тепер розповідають нею, як всі-превсі українці ненавидять євреїв і хочуть бути Гітлерами. Ну, це я вже бачив неодноразово: вони активуються одночасно з активізацією спроб кислобздійського наступу, як його невід'ємний елемент.Залишається питання: яким чином так вийшло, що діяльність зелених та пьодорських ботоферм так чітко координується між собою?