Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦

@sam_svit
Кількість підписників: 8 525
Фото: 6,400
Відео: 2,670
Посилання: 1,950
Опис:
«Є думка, пов'язана з войнами, яка викликає лють. Що зрадники стануть героями, коли всіх героїв вб'ють»
Джерело

𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 | Kateryna Prymina:Я дуже хочу, щоб кожен українець знайшов свій дім. Св...

Логотип телеграм спільноти - 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 𝑺𝒂𝒎𝒂𝒓𝒔𝒌𝒂 🇺🇦 @sam_svit
1 600 Охват/переглядів 2025-05-30 21:49 Повідомлення №7926
📣 Kateryna Prymina:Я дуже хочу, щоб кожен українець знайшов свій дім. Свій я постійно знаходжу на світлинах з мого Маріуполя. Його вже добудували. Не я. Вони. Хтось вже навіть відкрив вікно моєї кухні на провітрювання. Кухні, де ми сім’єю ліпили пельмені на вихідних, де я любили сидіти між холодильником та столом, підігнувши ноги, де на холодильнику висіли мої магніти з подорожей. Це все тепер стало декорацією до російського серіалу «Ми за мір і внє палітікі». Впевнена, що зовсім скоро відбудеться і «переможна» зйомка, де якийсь лисий з пузом буде перерізати стрічку, а тікток-патріоти зніматимуть відосики під трек, який вони, звичайно ж, вкрадуть в нас та перекладуть на свою мову. Звісно, подадуть це все під красивими лозунгами «Ми самі всьо построілі». Не зруйнували. Не знищили. Не вбили людей, які тут жили. Пастроілі.Але ж ні. Ви не побудували. Ви вкрали. Моє дитинство. Мої спогади. Мій дім. Я щиро бажаю вам бути там нещасливими. Щоб у тому чужому ліжку вам ночами снилися мої стіни, які ви зламали. Наші сусіди, яких ви вбили. І наші голоси, які ви намагаєтесь заглушити бетонним фасадом. Я дуже сподіваюсь, що після деокупації Маріуполя вам не дадуть ні хвилини на збори. Тільки унітаз в руки і маршрут 24Т. Але не до моря, а пішки по трасі до таганрога.