Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Руда стерлядь про книжки
Додано 06 гру 2025

Руда стерлядь про книжки

@rudabook
Кількість підписників: 144
Фото: 1,880
Відео: 7
Посилання: 1,290
Опис:
Привіт, цей канал про книжки, трохи про цікаві факти в всесвіті літератури, гастрономії та природи Автор: @Iryna_Totska
Джерело

Руда стерлядь про книжки | Половина жовтого сонця» Чімаманда Нґозі АдічіЄ книжки, про які складно...

Логотип телеграм спільноти - Руда стерлядь про книжки Руда стерлядь про книжки @rudabook
61 Охват/переглядів 2025-12-09 17:21 Повідомлення №1552
🌟«Половина жовтого сонця» Чімаманда Нґозі АдічіЄ книжки, про які складно говорити, бо жодні слова не передають усієї їхньої сили. «Половина жовтого сонця» саме така історія. Прекрасна, глибока, болюча й водночас світла. Я однозначно #раджу її кожномуУ центрі подій п’ятеро героїв, чиї долі переплітаються в Нігерії 1960-х років.Уґву юний служка інтелектуала Оденіґбо.Сам Оденіґбо та його кохана Оланна -красива, але неймовірно сильна і добра жінка з родини вищого середнього класу.Її сестра-близнючка Кайнане гостра на розум та язик, дуже іронічна та самодостатня.І Річард, англієць, який намагається зрозуміти країну, що стає для нього новою домівкою.Це історія про їхні життя до, під час і після війни в Біафрі шляху, який проходить від постколоніальних надій до розбитих мрій і трагедій, що змінюють людину назавжди.Авторка неймовірно майстерно передає атмосферу Нігерії: Лагос із його ритмом, Невеличкі селища і містечка з їхнім теплом і тривогою, контрасти Півночі та Заходу. Вона робить це делікатно й дуже щир через погляди своїх героїв, їхні думки, сумніви й любов. Саме в цьому полягає краса роману бо він звучить голосами живих людей, а не абстрактними історичними деталями.Це книжка про те, як серця можуть бути більшими за реальність, у якій живуть. Про те, як війна розкриває найгірше й найкраще в людях. Про дружбу, втрати, сміливість, кохання, зраду та надію, яка дивом тримається на тлі хаосу.Особливо захоплює, як авторка говорить про колоніалізм і про подальше британське та російське втручання. Вона подає це як очевидну частину життя персонажів, так, як вони самі це відчували. В цьому і є неймовірна чесність і м’яка сила її письма.Написано все вишукано, емоційно й дуже по-справжньому.Однозначно рекомендую ❤️Руда стерлядь про книжки