Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Розвідка Ноєм
Додано 14 лип 2024

Розвідка Ноєм

@rozvidka_noem
Кількість підписників: 111 788
Фото: 12,100
Відео: 4,660
Посилання: 16,500
Опис:
Столиця Потужноводської імперії — там, де звучить правда й лунає залп. Не просто канал, а потужна спільнота, чия мета була, є і буде — геноцид кацапів та захист рідного дому. Про військо — від війська Донат: @rozvidka_noem_support
Джерело

Розвідка Ноєм | А ось на цих світлинах дідо сидить по помиральних ямах.В кожній, здава...

Логотип телеграм спільноти - Розвідка Ноєм Розвідка Ноєм @rozvidka_noem
20 600 Охват/переглядів 2025-02-22 20:42 Повідомлення №15822
А ось на цих світлинах дідо сидить по помиральних ямах.В кожній, здавалось, що кожна хвилина остання, і це тільки мала частка, бо насправді помиральних ям було в сотні разів більше. Десь скрутно, десь легше, а десь і зовсім крути панчохи, вмивай ноги, скоро висплюся в рефрежираторі.І ситуації були дійсно екстремальні.Тримати в чьотирьох канаву, яку обстрілювали з 3 сторін, і з якої кожного разу виходили тільки трьохсотими?А може тримати яму, в яку постійно намагалася залізти спецура ВДВ під прикриттям їбанутої кількості артилерії?А може тримати яму, в яку, як зазомбовані, перлися Вагнера? А може тримати яму в напівоточенні, без зв'язку з іншими, мінімальною кількістю БК, води та їжі? Кожна помиральна яма була останньою, кожного разу і плакав, психував, і не навидів світ за те, що вимушений постійно переживати подібні ситуації.Жити не хотілось, але хотілось відчути життя.Кожного разу, як в останній, але досі тут, з вами, сиджу, бурчу, а одже помиральні ямі були помиральними тільки в моїй фантазії? Якщо зараз живий, то виходить з тих безвихідних ситуацій був вихід?Чи поміг мені тоді Байден вилізти? Ні! Може Ілон? Ні.Сам виліз на основі особистих навичок та досвіду.І інші так вилазили, і людей виводили.Ми були в справжніх помиральних ямах, ми там жили, їли, спали, сміялися та плакали.Ми сиділи в готових ямах, у нас були всі умови та високі шанси, щоб лишитися там навіки.Так якщо ми вивезли з тих страшних ям, якщо сидячи в тих жахливих ямах ми не втрачали надії.Тоді чому, зараз, маємо втрачати надію від мета помиральної ями? Нам ваші інформаційні ями не страшні, ми своє відплакали в справжніх.Написати нам | Мерч | Підтримати канал