Джерело
Romulus Marcius | Що ж, неохоче я сюди пишу про новини геополітики. Але, по проханню одн...
338 Охват/переглядів
2026-01-27 18:45
Повідомлення №218
Що ж, неохоче я сюди пишу про новини геополітики. Але, по проханню одного дорогого колеги, я це опублікую тут.Можливо, хтось також слідкує за подіями в Китаї, хоча б краєм ока, як це роблю я. Нещодавно, судячи по всьому, був скоєний замах на Сі. Замах невдалий, оскільки зараз йдуть дуже серйозні чистки в найвищому керівництві НВАК. Що точно відомо - один з топових генералів зливав американцям інфу по китайській ядерній програмі. Загалом кажучи, голови летять.Якось я писав, не впевнений, чи тут, що двіжем з Гренландією нас та всю поважну західну спільноту хочуть від чогось відволікти. Можливо, хотіли відволікти від заворушки в Китаї. Або ж Гренландія - це шоу чисто для піндосів, щоб відволікти їх від проблеми ТЦК-ICE. Одне з двох. А в фальшивості цієї історії я навіть не сумніваюсь. Ніякого розколу в НАТО немає. Новини з "розколом" блоку подаються майже водночас з новинами того, як країни НАТО озброюються до зубів. Стільки зброї для оборони просто не потрібно.Або ж революція в Ірані була спланована піндосами, щоб відволікти вище командування Китаю. Хоч і мотив повстання дуже романтичний. Але згадайте, в який час живемо. Американці ж не прийшли на допомогу по тій причині, що їм це просто не потрібно.Що я ще можу додати - якщо американці знають про китайську ядерну програму достатньо, тут є 2 варіанти:1. Якщо в Китаю недостатньо ядерної зброї, то вони використовуватимуть Бліннолопатію як свій щит. В такому варіанті, напад США або європейської частини НАТО на Підорахію - практично неминуче. Нікчемність, в котру зараз грається НАТО та весь Захід - фальш і я в це не вірю. Після ліквідації ядерної зброї в РФ, будуть квитатися й з Китаєм.2. Якщо в Китаю достатньо атомної, то тут все набагато важче. Мабуть, США будуть впроваджувати якомога більше агентури в Китай та його владні структури. Сумніваюсь, що в такому варіанті буде глобальна війна лоб в лоб. Це відверте самогубство для обох держав.Можливо, я не один тут диванний геополітик та ви маєте власні міркування на цей рахунок.