Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - QA Navigator Leadership 🎓
Додано 06 січ 2025

QA Navigator Leadership 🎓

@rina_courses_it
Кількість підписників: 1 241
Фото: 564
Відео: 83
Посилання: 387
Опис:
Канал Ріни Ужевко. Про лідерство, тестування, геймдев та навчання в мене Cайт https://qanavigator.com.ua/ YouTube канал https://youtube.com/@rinauzhevko Instagram https://instagram.com/rina.uzhevko Linkedin https://www.linkedin.com/in/rinauzhevko/
Джерело

QA Navigator Leadership 🎓 | Ми обрали іншого кандидата»....😡«Все було чудово, але за софт-скілами ...

Логотип телеграм спільноти - QA Navigator Leadership 🎓 QA Navigator Leadership 🎓 @rina_courses_it
482 Охват/переглядів 2026-03-24 10:22 Повідомлення №1456
«Ми обрали іншого кандидата»....😡«Все було чудово, але за софт-скілами не підходите»....🙊«Ви нам не підходите»....😳«У нас молодий колектив»....😕І ще тисяча «крінжів» за результатами інтерв'ю, яких людина не має отримувати.Всі ці відповіді — це порушення етики та недоцільний текст відмови ‼️Це НЕ зворотний зв’язок після інтерв'юЯ не розумію, чому досі не вчать банальній етиці та базі зворотного звязку? На інтерв'ю ми купуємо чи продаємо навички, а в результаті отримуємо знецінення спеціаліста і як людини в тому числі.😲«Ми обрали іншого, більш релевантного кандидата».Ок. В чому саме?🤷‍♀Вкажіть конкретні навички, яких мені не вистачило для отримання посади. 🤳Зворотний зв’язок — це не «ось офер» або «вимушені відмовити»🌚.(під дулом пістолету напевно заставляють відмову писати, а ви так хочете взяти людину на роботу... ех🎭) Це перелік скілів/навичок, які варто підтягнути для саме ваших потреб. І тут не треба писати про інших кандидатів чи якісь розмиті фрази «Не вийшов метч за софт-скілами» — якими конкретно? 🤹‍♂Їх більше сотні, а ви на співбесіді перевірили, дай боже, дві - стресостійкість та вміння коротко пояснювати думки. Що ви там метчили і з чим? Які софт скіли команди не зійшлись з моїми? 🎎Маю особистий досвід: коли я надаю розгорнутий фідбек по кандидату, а ейчари відписують дурний шаблон.📩Якщо у вас така ж ситуація — оцінюйте кандидата прямо на місці й наприкінці інтерв’ю озвучте підсумки /рекомендації по навичкам. 📊 Зекономте час собі й нерви очікування кандидату. Так це стрестово для вас, але це чесно і коректно. Вчиться в зворотний зв'язок, а не критику.📚В кінці можна додати, що це ще не остаточний результат, ви ще подумаєте, чим можете поступитися зі свого боку, і надасте рішення до конкретної дати.📌І перестаньте використовувати ШІ для відповідей, які генерують «мотивувальні історії» успішних людей, котрим колись відмовляли. Це не мотивує. Це показує, наскільки вам байдуже до людини, що вам ліньки навіть відмову написати власноруч.І не треба про те, що зараз «ринок компаній». Це триває десятиріччями, це не почалося сьогодні.Співпрацюйте з рекрутерами. Пишіть нормальні фідбеки. Земля кругла, а ІТ-спільнота маленька. Все повертається бумерангом.🌐Цінувати людей зараз критично як ніколи. Нас і так ШІ поступово перетворює на «обслуговування». Людяність — це те, що у вас залишиться. Користуйтеся нею.❤️‍🩹#співбесіда #фідбек