Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - QA Navigator Leadership 🎓
Додано 06 січ 2025

QA Navigator Leadership 🎓

@rina_courses_it
Кількість підписників: 1 241
Фото: 564
Відео: 83
Посилання: 387
Опис:
Канал Ріни Ужевко. Про лідерство, тестування, геймдев та навчання в мене Cайт https://qanavigator.com.ua/ YouTube канал https://youtube.com/@rinauzhevko Instagram https://instagram.com/rina.uzhevko Linkedin https://www.linkedin.com/in/rinauzhevko/
Джерело

QA Navigator Leadership 🎓 | На монобанку і скандалі хто тіки не хайпанув , хайпану і я трошки. Але...

Логотип телеграм спільноти - QA Navigator Leadership 🎓 QA Navigator Leadership 🎓 @rina_courses_it
358 Охват/переглядів 2026-03-13 11:44 Повідомлення №1437
На монобанку і скандалі хто тіки не хайпанув , хайпану і я трошки. Але.. з не популярного боку.Веріфікація у застосунку банка є порівнянням і все інше для авторизації, є таємницею і всі інші регулятори і закони діють.Проте, дівчина відкривала картку. Принаймні це я побачила. Відкриття картки проходить відео веріікацію для створення того самого зліпку даних, які потім будуть порівнюватись.І цей момент відбувається просто на колі з співробітником банку. І це технічно і по закону не регулюється начебто. (?)Уявляю реакцію робітника який бачить дівчину на відеодзвінку з російсьим триколором. (Опустимо шерлоків і так далі, я думаю на відео там бачили прпапор а може й ні) Я про що тут, маю сумніви лише про те, що це не та стаття звинувачень яка всіма застосовується.Чисто етично та морально - поступок не дуже. Обличчя на скріні з відео варто було заблюрити хоч трохи. Якщо б це була веріфікація по фото вона б пройшла спокійно )) Мене дійсно ж тут зацікавив момент - всі опелюють законом, який тут ще не вступає в дію. Бо людина ще не стала навіть клієнтом, бо не підписала всі папери і не отримала від банка ніякі послуги. Як таке тестувати? І чи потрібно? Якщо казати про веріфікацію по фотці і так далі - то без питань, всі праві, порушення законів, штраф, тощо А якщо про цей етап - якось регулюється взагалі? Чи це прирівнюється до аля зідзвон з сусідом який зробив скрін і не спитав? Крім етики щось є? Хтось в курсі? #монобанк