Джерело
QA Navigator Leadership 🎓 | На річницю в ЕРАМ задали цікаве питання, чому я змінюю сфери та ролі ...
400 Охват/переглядів
2025-08-11 16:12
Повідомлення №1144
На річницю в ЕРАМ задали цікаве питання, чому я змінюю сфери та ролі ? Це питання, яке постійно виникає в моїй голові, коли розумію, що починаю робити частину роботи на автопілоті. Приходиш в новий банк, умовно, — спочатку цікаво, все інакше. Адаптуєшся, аудіюєш, впроваджуєш процеси, вивчаєш стек і т.д. З часом робиш більшість роботи автоматично.. Потім переходиш в інший банк або фінтех — і розумієш, що це +- схоже, лише з невеликими нюансами. І в цей момент ти розуміжш, що ти почала бігати по колу і втрачаєш зацікавленість. 😕 Автоматично?= міняй! 🚀 Саме тому я вважаю, що коли ви все знаєте і довели частину роботи до автоматизму, треба змінювати підхід. Або змінювати проєкт. Або йти на новий, вищий рівень.Або йти на іншу роль.Для мене застій на одному місці = професійна смерть. І це ідеальний момент та причина, щоб не зупинятися на досягнутому. Потім можна й повернутися на "старий" домен, але з новим вже, іншим, досвідом і розумінням, що саме тут можна зробити ще інакше, ще краще, ніж було? Про це й мій курс "Advanced Skills for QA Lead". Та й взагалі усі. Я вчу не просто "робити", а "мислити" — стратегічно аналізувати, оптимізувати, керувати змінами та знаходити нові виклики, для себе і для команди. 🔥 Нагадю, що старт вже завтраТут має бути реклама в дусі, аля це ваш останній шанс приєднатися до курсу, який допоможе вам вийти із зони комфорту, знайти нову мотивацію і трансформувати свою кар'єру, але ні - до курсу можно доєднатись на цьому тижні точно, і навіть, через декілька тижнів, поки є вільні місця. Головне - щоб у вас був час на наздогнати групу. Побачити скільки часу треба для перегляду кожної лекції можна на сайті.#розвиток #зміни #advanced_skills