Джерело
QA Navigator Leadership 🎓 | Все більше стає помітніше розрив між "старовєрами " та "передовіками" ...
514 Охват/переглядів
2025-07-15 08:27
Повідомлення №1093
Все більше стає помітніше розрив між "старовєрами " та "передовіками" ШІ Одні починають купу досліджень, де доказують, що ШІ не тільки не покращує роботу , а й погіршує її якість або час. Інші є повністю переходять на ШІ, і починають сумніватися в компетенції людини, покладаючись більше на ШІ.В мене особисто зачастили консультації на тему - ми перейшли на ШІ /звільнили частину команди, а тепер треба все переробити і швидко розібратись з тим, що натворив ШІ. Із-за цього ж знову почали підростати зп на ринку. Я особисто використовуючи ШІ дуже з обережністю, в мене й досі не виходить "швидше " з ШІ, без нього я все ще роблю краще і якісніше. Мені до вподоби ші - асистенти, а ші -агенти ні. Але, я з тих, хто чекає як ШІ почне бігати по колу і навчатись сам на собі, а не на людях. З іншого боку, завдяки, "старовєрам " цього може ніколи не статись. А ще, кількість навчань росте стрімко, кількість курсів на того ж менеджера стає шаленою, як і всі інші.Курси створені ші, які скореговані людиною можуть бути й ок, чого б ні. Особливо,якщо людина з досвідом та розуміє що він дає ок, а що ні.Я поки що роблю по старовєрскі, але ок відношусь до нових появ і тих, хто юзає ШІ.Такі думки от. Але я все більше сумніваюсь, що ШІ когось замінити зможе.І так, поки що в моєму баченні заміна якщо і станеться, то і без ШІ, відпадають низькокіаліфіковані люди. А там побачимо. В чому можно вже точно не сумніватися, це в розділені сторін навпіл, за ШІ та проти нього. #ші #думки #відпустка