Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - QA Navigator Leadership 🎓
Додано 06 січ 2025

QA Navigator Leadership 🎓

@rina_courses_it
Кількість підписників: 1 241
Фото: 564
Відео: 83
Посилання: 387
Опис:
Канал Ріни Ужевко. Про лідерство, тестування, геймдев та навчання в мене Cайт https://qanavigator.com.ua/ YouTube канал https://youtube.com/@rinauzhevko Instagram https://instagram.com/rina.uzhevko Linkedin https://www.linkedin.com/in/rinauzhevko/
Джерело

QA Navigator Leadership 🎓 | Люди не беруть на себе відповідальність Фраза, яку дуже часто можна по...

Логотип телеграм спільноти - QA Navigator Leadership 🎓 QA Navigator Leadership 🎓 @rina_courses_it
501 Охват/переглядів 2025-03-08 12:00 Повідомлення №912
Люди не беруть на себе відповідальність Фраза, яку дуже часто можна почути від керівників, в тому числі тест менеджерів і так далі. Але, поділюсь з вами своїм особистими і не тільки кейсами. Було то у лохматому році, коли мене нарешті зробили лідом не тільки самої себе, а з'явилась команда. То моє вперше. Причому команди було 2. Одна - з тестування, інша по моніторингу та підтримці. Так як в мої обов'язки входило навчити їх всьому з 0, от з повного 0 в мене був дикий страх, що вони набідокурять, так як це : підняти сервак, це переписати проперті клієнта, це перевірити, це налаштувати конфіги, це вчасно зреагувати, і встигнути перевірити на проді, поки не відкрито доступ користувачам і вписуватись в таймінг тех робіт, інакше не буде часу на відкати і так далі. І ще - все це гроші. Великі гроші. Із-за свого страху я перевіряла їх роботу. Постійно прибігала якщо якийсь аврал. Таким чином я зробила тільки гірше. Люди перестали відчувати ризики і відповідальність своєї роботи. Бо є Ріна, яка перевірить, якщо я щось зроблю не так. Порада: якщо ви такі ж "переживашки" як є - робіть контроль непомітно для своїх людей. Дайте їм можливість побачити свою помилку, дайте відчути наслідки помилок. Не намагайтесь врятувати всіх. Другий кейс був коли я займалась консалтингом. Моєю задачею було оптимізувати команду (звільнити частину), оптимізувати витрати на тестування, і побудувати процес який буде найякіснішим в їх умовах та бюджеті. Команда в цій компанії була мені вся знайома. Ми зустрічались на конференціях, мали гарні відносини, і звільняти їх було дуже важко. Я намагалась щось придумувати додатково, але мова не про це. Команда переклала просто повністю відповідальність за їх звільнення на мене. Ні в кого не з'явилось жодного питання, чому звільняють саме його. І що він чи вона робив не так. Просто я була - ось зла- і все. Порада: коли в вас йде скорочення, скористайтесь хоча б нагодою, з'ясувати чому вас звільняють, в чому проблема саме з вами, і розумійте, що ви в першу чергу, відповідальні за те, звільнять вас чи ні. Ну і наступний кейс - вже не мій, але людини з консультації. Проблема з якою вона звернулась це якраз те, що команда не хоче брати відповідальність. Коли я почала питати про делегування, то зрозуміли, що вона просто давала зробити свої таски за неї, а не передавала разом з таскою відповідальність та обов'язки за неї. А коли людина помилялась, її чекав персональний кнут. Ругай особиство хвали при всіх - техніка яка працює не завжди. Постійні приватні кнути, привели до боязні команди свого лідера. Ніхто не хотів брати відповідальність на себе за будь що, бо боявся отримати на горіхи. Порада - формуйте стосунки, вчиться делегувати, вчиться не карати за те, що можно спустити, дайте людині час отримати наслідки і мати рефлексію. Бо інакше - вони нічому не навчаться. Не всі помилки мають нести за собою прям кару. Інколи достатньо просто поговорити і впевнитись, що людина зробила висновки. Тож, фінал цього всього : Насправді, в більшості випадків, люди не готові брати відповідальність по вині керівника. Живіть із цим. Бо скорше за все - їх такими зробили саме ви.#лідерство #кейси_з_життя #відповідальність