Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Родезійський Фронт
Додано 14 лип 2024

Родезійський Фронт

@rhodie_front
Кількість підписників: 3 133
Фото: 962
Відео: 49
Посилання: 275
Опис:
Чатик, обговорення та спілкування- @rhodie_front_chat Запитання, пропозицій, тощо- @rhodie_vet YouTube: https://youtube.com/channel/UC4dHyqGRz-9m78wTW86WXig Патреон- https://www.patreon.com/rhodie_front Банківська картка: 5168 7520 1139 8354
Джерело

Родезійський Фронт | Якщо Україна погодиться на той "мирний" план, про який так гудуть, що ...

Логотип телеграм спільноти - Родезійський Фронт Родезійський Фронт @rhodie_front
2 860 Охват/переглядів 2025-11-21 20:24 Повідомлення №1345
Якщо Україна погодиться на той "мирний" план, про який так гудуть, що забули про Міндича, то ми отримаємо ще один Будапештський меморандум. Чи будь-який інший договір з Москвою, який не вартує паперу, на якому написаний. Будь-який документ, який зобов'язує зменшити українське військо - це капітуляція. Україна як суб'єкт історії, з великою імовірністю, не переживе капітуляції.Якщо ми відмовимося - то отримаємо ряд ризиків. Найбільший - це втратити ще більше територій і тисячі людських життів.Але разом з ризиками - ми маємо шанс зламати хребта московській потворі. Їх втрати кратні нашим. А виплати при підписання контрактів їм доведеться скорочувати. Deep strike СБС методично над цим працює, завдаючи суттєвих втрат економіці ворога.Ворожі ресурси не безмежні. Вічно наступати вони не зможуть. Тому і форсують ці переговори. Якщо вони і справді вимагають Донбас, а на теренах Запоріжжя і Херсонщини готові піти на заморозку по ЛБЗ - це лише підтверджує, що амбіції Кремля вже не такі як у 2022, оскільки сил на такі амбіції вже нема. Чи може ворог зламати нам хребта на війні? Мені здається, що ми вже давно б'ємося на протезі. Ну як мінімум з групою інвалідності. Тому тут нас навряд вже чимось здивуєш.Суспільство втомилося від війни. У 1925 воно теж було втомлене. А у 1932 їло своїх дітей. Краще втратити тисячі на полі битви, ніж мільйони від геноциду. Чи ви гадаєте, що цього разу буде інакше? Ні. Ці варвари не змінилися і методи їхні такі ж, як і сто років тому.Українська Держава існує доки гримлять гармати.