Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Родезійський Фронт
Додано 14 лип 2024

Родезійський Фронт

@rhodie_front
Кількість підписників: 3 133
Фото: 962
Відео: 49
Посилання: 275
Опис:
Чатик, обговорення та спілкування- @rhodie_front_chat Запитання, пропозицій, тощо- @rhodie_vet YouTube: https://youtube.com/channel/UC4dHyqGRz-9m78wTW86WXig Патреон- https://www.patreon.com/rhodie_front Банківська картка: 5168 7520 1139 8354

👥 Кількість підписників

3 133
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: -2

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 4,200 25-12-13 14:50
Бажаю здоров'я))Багато хто не знає, що до того, як я став ваєнним і засновником Rhodesian Line UA, я був звичайним собі архітектором. Але це в Україні з її розподілом маси грошей серед населення, робота, реально, нервовіша за армію, тому я а році так 20му перекваліфікувався в генеральні конструктори. Не якогось там "Антонова", а "Фабрики Паперових Літачків". І, крім, природньо, виробництва паперових літачків, ми кожен рік робили календар. Тут мені теж повезло - я кажу "ми", а робила все, насправді, дружина, яка теж архітектор, але більше - художниця. Справжня, акварелістка, а не коли банан на стінку клеять. І випустили ми таких календарів до війни два, і, коли більш-менш прийшли до тями, ще один - на 2025. Перші називались "Акварельна Авіація", і були в них переважно картини з літаками, котрі дружина намалювала з натури в Музеї Авіації. Воєнний був з бортами ЗСУ, натхнений фото,  що, на моє прохання,прислали бойові пілоти. А на цей, 2026 рік, ми вже і не знали, що б ще придумати, поки друзі не підкинули ідею сторіччя. Так з'явився ПЕРШИЙ (і, думаю, єдиний) в Світі календар "Акварельні пташки Українського Війська" - з українськими військовими безпілотниками, натхнений, знову-таки, фото реальних бортів і польотів, котрими поділились літуни СБС, СБ... і ще всяких підрозділів на три букви))Тут і Дартс в безіменній посадці чи то Сумщини чи вже Курщини, і Домаха над Куп'янськом, і люті санкції десь в расеї і взагалі. Ультимативна якість, щільний папір, формат А3, зручний органайзер, в якому окрім загальнодержавних свят позначено військові. Ціна 500 грн, бійцям Сил Оборони 450грн, при замовленні від 10 шт 400грн. Висилаємо НП в своїй коробці. Можливе замовлення брендованих тиражів (від 10 шт) з логотипом чи шевроном підрозділу чи виробника (на обкладинці і кожній сторінці). Кілька виробників і підрозділів так вже зробили, і тепер даруватимуть партнерам чи волонтерам не китайське шопопало з тризубом, а красиву корисну річ)))Тож, якщо ви випадково знаєте когось дотичного до теми БПЛА (ггг, сміюсь, реально вимкніть світло, ці бплашники на світло лізуть) - важко придумати кращий подарунок. Ну і звісно, ВЕСЬ прибуток піде на підтримку ЗСУ і українського мистецтва в особі авторів ))Замовити можна і нужна в приват каналу, чи в приват цієї інсти https://www.instagram.com/paper_planes_factory
👁 2,860 25-11-21 20:24
Якщо Україна погодиться на той "мирний" план, про який так гудуть, що забули про Міндича, то ми отримаємо ще один Будапештський меморандум. Чи будь-який інший договір з Москвою, який не вартує паперу, на якому написаний. Будь-який документ, який зобов'язує зменшити українське військо - це капітуляція. Україна як суб'єкт історії, з великою імовірністю, не переживе капітуляції.Якщо ми відмовимося - то отримаємо ряд ризиків. Найбільший - це втратити ще більше територій і тисячі людських життів.Але разом з ризиками - ми маємо шанс зламати хребта московській потворі. Їх втрати кратні нашим. А виплати при підписання контрактів їм доведеться скорочувати. Deep strike СБС методично над цим працює, завдаючи суттєвих втрат економіці ворога.Ворожі ресурси не безмежні. Вічно наступати вони не зможуть. Тому і форсують ці переговори. Якщо вони і справді вимагають Донбас, а на теренах Запоріжжя і Херсонщини готові піти на заморозку по ЛБЗ - це лише підтверджує, що амбіції Кремля вже не такі як у 2022, оскільки сил на такі амбіції вже нема. Чи може ворог зламати нам хребта на війні? Мені здається, що ми вже давно б'ємося на протезі. Ну як мінімум з групою інвалідності. Тому тут нас навряд вже чимось здивуєш.Суспільство втомилося від війни. У 1925 воно теж було втомлене. А у 1932 їло своїх дітей. Краще втратити тисячі на полі битви, ніж мільйони від геноциду. Чи ви гадаєте, що цього разу буде інакше? Ні. Ці варвари не змінилися і методи їхні такі ж, як і сто років тому.Українська Держава існує доки гримлять гармати.
👁 3,860 25-05-05 09:14
🌧️🌧️🌧️🌧️🌧️ 🇿🇦 🌧️🌧️🌧️🌧️ІСТОРІЯ БОРОТЬБИ ЗА ВИЗНАННЯ МОВИ АФРИКААНС (№1)🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🇬🇧🇳🇱 Після анексії Капської колонії Великобританією у 1814 році державною мовою на території колонії стала англійська, незважаючи на це, переважна більшість білих мешканців колонії не бажала переходити на мову англічан, яких вони вважали загарбниками. Предки бурів продовжували зберігати голландську мову в побуті, але говорити про окрему від голландської "бурську" мову ще говорити не можна, бо її відмінності від континентального стандарту були достатніми лише для того, щоб називатися "капським", або ж "африканським" діалектом🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🌨️🇿🇦 ✊🏻 У другої половині ХІХ століття почав набирати обертів африканерський націоналізм. Багато європейців Кейптауну давно не відчували себе голландцями, німцями чи французами, які були їх предками. Замість цього вони вважали себе новим народом – африканерами (літеральний переклад на українську: "африканцями").На цей хвилі в невеликому місті Парл було засновано "Товариство справжніх африканерів" (Genootskap van Regte Afrikaners) яке ставило за собою мету: «Відстоювати нашу мову, нашу націю та нашу країну». Кожний народ має свою мову, або ж її загальноприйнятий стандарт, і товариство не залишила це питання без уваги, поставивши перед собою 3 завдання:Переклад Біблії на африкаансВидання щомісячного журналуСкладання граматики та словника африкаансІ вже 15 січня 1876 року в місті Парл вийшов перший тираж щомісячного журналу "Die Afrikaanse Patriot" На картинці тот самий журнал "Африканерський патріот"#Бури🇿🇦 #ПАР🇿🇦 #Мова📚 #Африканери👥
👁 4,900 24-10-22 09:06
Друзі, з смутком і біллю повідомляю вас про жахливу втрату. Не стало Георгія Рудакова, друга Принтера. Це стало великим ударом особисто для мене. Жора в якійсь мірі був моїм протеже. В такій же мірі як і протеже Філіна, але це нічого не міняє. Жора був надзвичайно неординарною особистістю, і я би з радістю почав розписувати весь його бойовий шлях, від гч в Розвідці Ноєм, до спецпризначенця УДА, але! Але це нахуй нікому не треба. Ті хто знав Принтера і так знають за що будуть його любити і пам'ятати. Для тих хто не знав - це нічого не змінить. Проте одну просту річ зробити ви можете: будьте достойні жертви Принтера. Принтера і тисяч інших, які віддали найдорожче, за те що вважали найважливішим. Жора назавжди залишиться в моїй пам'яті як чоловік чесної долі, контрактор, воїн, доброволець, а головне друг. Дякую за те що був брате, мені тебе не вистачатиме. Побачимось по той бік. Георгій Рудакова, друг Принтер навіки в строю!Єбалай Акбар!Прощання з Георгієм Рудаковим відбудеться 23 жовтня у місті Миколаїв на проспекті Миру о 11:00. Поховають героя на Новоматвіївському цвинтарі.З родини у Жори залишилась тільки наречена, буду дуже вдячний якщо захочете підтримати її фінансово. Даю посилання на банку каналу, всі накопичені кошти переведу їй. https://send.monobank.ua/jar/9tEVhLX8yr