Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ревізор
Додано 14 лип 2024

Ревізор

@revizor_odessa
Кількість підписників: 4 214
Фото: 2,640
Відео: 675
Посилання: 2,100
Опис:
Український інформаційно-аналітичний канал: правда без прикрас
Джерело

Ревізор | ПРО ЩО МОВЧИТЬ ПРЕЗИДЕНТ?▪️Ми задавали питання чому очільник держави м...

Логотип телеграм спільноти - Ревізор Ревізор @revizor_odessa
8 360 Охват/переглядів 2026-05-16 10:31 Повідомлення №6968
ПРО ЩО МОВЧИТЬ ПРЕЗИДЕНТ?▪️Ми задавали питання чому очільник держави мовчить щодо “плівок Міндіча”. Тоді можна було припустити, що достовірність плівок не доведена, тож немає чого коментувати. Але тепер це матеріали судового розгляду ВАКС!▪️В.Зеленський регулярно інформує громадян України про міжнародні, політичні та суспільно важливі речі, реагує на резонансні події. В Україні гучний корупційний скандал за участі кількох його “ефективних менеджерів” та друзів, які зловживали службовим становищем і дружбою з Президентом, незаконно збагачувалися і цю протиправну діяльність викрили НАБУ і САП. Людям з найближчого оточення вручено підозри, декого взятого під варту, а В.Зеленський мовчить і не коментує ці резонансні події (колишня прес-секретар коментує). Чому?▪️Раніше у відповідь на закиди на адресу свого тодішнього очільника Офісу Президента голова держави захищав А.Єрмака (дивитись відео) і давав високу оцінку його професійним якостям. Тепер цим професійним якостям дали оцінку НАБУ, САП і ВАКС, а начальник відмовчується. Яка його думка та позиція щодо А.Єрмака сьогодні?▪️Справа неприємна для В.Зеленського: якщо він не бачив зловживань найближчого оточення, то як він може керувати державою, коли не може контролювати навіть кількох “ефективних менеджерів”? Якщо не знав, чим займалося оточення і друзі, прикриваючись його імʼям і покровительством, то тепер знає і мав би прокоментувати. Інакше виникає враження, що просто нічого сказати. ▪️І головне: соратник потратив за ґрати, каже грошей на заставу немає, якісь люди по копійці збирають йому донати, тож досить заможний (за декларацією) В.Зеленський міг би по-людськи допомогти колись найближчому співробітнику якщо не внесенням застави, то кинувши на банку хоч кілька гривень - але не робить цього. Навмисне не хоче допомагати чи шкода грошей? За таких обставин мовчання В.Зеленського гірше, ніж будь-який коментар, тому що за відсутності реакції Президента народ сам робить висновки - зазвичай правильні.🧰 Матеріали по темі:Друзі Президента Свинарчуки Зеленського️Годинник Цукермана️Всюди свій Міндіч️Не тільки Міндіч…️Зробили вас разом️Тіньова влада України️Підозра “Династії”️Плівки Мендель цікавіші️Посада - не індульгенція!️Смішна застава “Династії”▪️”Династія” некрофілів️Про що мовчить Президент?#династія🇺🇦 РЕВІЗОР: ПІДПИСАТИСЯ