Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ресурсна мама
Додано 06 січ 2025

Ресурсна мама

@resursmamam
Кількість підписників: 413
Фото: 1,030
Відео: 104
Посилання: 491
Опис:
Канал для мам, що потребують підтримки. Тут багато про ресурс, планування та виховання. Додай собі сил 🥰 Щодо запису на консультацію або співпраці пишіть сюди @alenapopovainfo
Джерело

Ресурсна мама | Формула схуднення - це не тільки обмеження калорійності та посилена фі...

Логотип телеграм спільноти - Ресурсна мама Ресурсна мама @resursmamam
77 Охват/переглядів 2026-02-18 10:14 Повідомлення №2386
Формула схуднення - це не тільки обмеження калорійності та посилена фізична активністьДавайте я дам свій погляд за всі ці роки. Якість їжі. Якість та нутрітивна цінність, на сухариках та білому рисі добра не буде.+Ритм прийому їжі, просто почніть це робити в один й той самий час. 2, 3 чи 4 рази їсте - не так важливо, хоча я за ритмічний триразовий раціон+ Сон. Я б від нього починала. Засинання режимом в +- той самий час. Не засинати в той день коли треба вставати. Від 8 годин сну. Сплю та худну - улюблений ваш коментар, але перед сном ви прогулялись і в 23 вже бачите сни.+За сном підтягуються циркадні ритми. Ви ранком бачите світло, бажано на вулиці. Прокинулись, прогулялись чи активність 10-30 хв хоча б.+Медитації, менторство, психотерапія, якісний відпочинок. Не перенавантажуйте мозок, він це і без вас вміє. Несетесь думками не розуміючи куди - просіть допомогу, жодний тривожний стан до добра не доводив.+Прогулянка після їжі :) це знижує цукор крові. Кориця, берберин, альфа-ліполієва кислота, хром, хітозан це теж роблять. Але не грайте БАД, стан гіпоглімекії ай незручний.+Хііт. Вам треба (!) анаеробна зона. Не багато, але та зона пульсова, де вам важко розмовляти. Це дуже прискорить. А загалом без силової ніяк. 2-3 рази на тиждень - з навантаженням. +Чекап! Задовбу вас вже цими аналізами, але нам треба знати що дано. Які вихідні данні всередині. Хоча б раз на рік.Якось так. Точно не «парова броколі та парова тріска» + «помирати в залі».