💬 Вибачаюсь, що сьогодні в мене не склалось із часом, щоб структурно оформити масив інформації, але на завтра, сподіваюсь, виправлюсь. А так дійсно багато цікавої інформації назбиралось⤵️⏩ 1. Гарні новини з Румунії, де напередодні перевиборів майбутнього 1 туру, промосковські сили отримали поки не нокаут, але щось дуже схоже на нокдаун.⏩ 2. Цікаві валютні процеси відновились на московії, коли позитивний (допоміжний) ефект сплати податків останнього кварталу завершився.⏩ 3. Ще більш цікаві процеси відбуваються в одному з регіонів, де вусатий продавець морозива, ймовірно, буде конкурувати з містером «орешкіним» за ще одну сферу впливу після Сирії (але тут треба час ще на опрацювання та дозбирання інформації).⏩ 4. Після втрати логістичних спроможностей московії в Сирії, цікаві повідомлення про великі логістичні та фінансові проблеми «Африканського корпусу» МО московії в Африці.⏩ 5. І хоч неприємно, але в рамках відстежування процесу є доволі цікаві дії Орбана, які сьогодні підтверджують ще липневі оцінки в рамках посту «Про діяльність Орбана та потенційні стратегії ворога».Тем багато, то поступово у ці дні поговоримо про них.Resurgam ➰ Приєднуйся
🇨🇳 Санкції проти Китаю за військові постачання на московію 💬 Вже багато хто деталізував, що мова йде про одну китайську фірму, яка сприяє розробці БПЛА «Гарпія». І цій інформації майже 2 місяці. І навіть вже є санкції проти фірми. Але питання в іншому. ➡️ Питання в тому: «Чому тільки зараз в Європі заговорили про санкції й знайшли підтвердження розвідки?». До того ж процес просування санкцій проти Китаю відбувається на найвищому дипломатичному рівні ЄС. У неформальній зустрічі з лідерами країн Боррель повідомив, що Брюссель готує потенційний план санкцій проти Китаю.Готовність ЄС йти на певну конфронтацію з Китаєм можна пояснити словами міністра МЗС Чехії у яких він закликав колег 🗣: «Якщо Європа хоче допомоги США проти московії, то Європа має допомогти США у протистоянні з Китаєм». Тому дуже схоже, що Європа хоче тестово продемонструвати «азійській адміністрації» Трампа, що Європа може бути союзником у цьому питанні й тому зараз швидко актуалізувалось питання санкцій на основі двомісячної інформації (БПЛА Гарпії) як найбільш зручному приводі, то все актуалізувати.P.S. Також нагадую, що триває збір на тепловізійні мавіки та авто для наших військових 3/4 вже зібрано, хлопці будуть дуже вдячні, якщо дотиснемо решту збору у ці дні⤵️➡️ https://t.me/resurgammmm/2917Resurgam ➰ Приєднуйся
🇺🇸 Боротьба за Палату представників США загострюється➡️ Зараз рахунок 204 до 212 на користь республіканців . Для більшості треба 218. Тобто, республіканцям не вистачає лише 6 перемог, а демократам 14.З 19 невизначених округів: 🇺🇸 6 схиляються до демократів;🇺🇸 4 схиляються до республіканців;➡️ 9 "спірних", де відставання між кандидатами від 0.1% до менш ніж 2%.Звісно попри все республіканці залишаються фаворитами на перемогу, бо їм з 9 спірних треба виграти 2, а демократам 8. Плюс поки йдуть підрахунки, але нехай і з мінімальною перевагою у 4 з 9 округів лідирують республіканці.➡️ Демократи зараз борються за три ключові округи: • В Колорадо, де підраховано 91% голосів і лідирує республіканець 49% до 48.2%, • В Каліфорнії треба відіграти 2 округи(27 та 41). В Каліфорнії лідирують республіканці: у 27-му 50.2% до 49.8% (підраховано 74%), 41-му 51.4% до 48.6% (підраховано 71%).Демократам, щоб спробувати нав'язати боротьбу республіканцям, треба "перевернути" всі 3 округи, що є відносно малою ймовірністю, але більшою ніж після першого дня голосування. Республіканці ж якщо хоч один з цих 3 візьмуть, то гарантують собі 99% контроль над Палатою.Resurgam ➰ Приєднуйся
💬 Поки разом з Вами очікую результатів з Молдови, а паралельно готую систему збору та аналізу інформації для оперативного інформування Вас щодо виборів у США, які вже післязавтра, то принагідно надаю останній звіт PayPal і нагадую, що вже зовсім трошки залишилось, щоб закрити збір для: ремонтників 15 ОГШБ у складі 128-ї ОГШБр, бійців з 3-го ОСБ у складі 53 ОМБр «Володимира Мономаха» та з 23 ОМБрЗараз вже зібрано 94% від необхідної суми збору.Збираємо на:• 1 окопний РЕБ;• 1 EcoFlow DELTA Pro;• Комплект автошин, підіймач шиномонтажний ножний моделі LR10, поворотні лещата 200 мм, домкрат, компресор;⏩ На даний момент зібрано 378 417 грн з 404 639 грн.🗒 Поточний звіт №3 надходжень на PayPal в рамках збору. Звіт №1 тут. Звіт №2 тут.Надійшло 1195$ та 100€ відповідно кошти у розмірі 49 143 грн та 4451 грн переведені у банку. Підтвердження переведень прикріплені до допису👆.*Всі звіти з минулих зборів можна переглянути за #звіт.Підтримати збір для хлопців можна за реквізитами⤵️❗️ЗБІР ЗАВЕРШЕНО❗️Всім щиро дякую ❤Resurgam ➰ Приєднуйся
➡️ Спільното, ми з Вами одразу зібрали 1/3 суми збору
для хлопців з 72-ї ОМБр та хлопців з 22-ї окремої бригади «Київська Русь» на:• 1 комплект приладів нічного бачення AGM PVS/14 Gen 3 • Ремонт 2 авто• 4 од. байків
⏩ На даний момент зібрано
211 852 грн з
655 234 грн.🗒 Поточний звіт №1 надходжень на PayPal в рамках збору. Надійшло
900$ та
150€ відповідно кошти у розмірі
37 097 грн та
6768 грн переведені у банку. Підтвердження переведень прикріплені до допису
👆.*Всі звіти з минулих зборів можна переглянути за #звіт.Пам'ятаємо нашу стару традицію каналу.
Закриті — збори перед важливими міжнародними подіями для України притягує гарні результати від цих подій. Треба підтягнутись, бо тут цілі урагани проти нас 💪. P.S. Хто новенький на каналі. Просто так вийшло ще від часів голосувань в Конгресі США серія збігів "закритий збір = гарна новина з міжнародних полів", що це стало елементом лору каналу .
Допомогти хлопцям закрити збір можна за реквізитами ⤵️🛑Посилання на банку — https://send.monobank.ua/jar/8ctEBy9wsa
🛑Номер картки — 5375411222537768
🛑PayPal —
[email protected] ➰ Приєднуйся
🇪🇸 Прем'єр-міністр Іспанії відвідав Китай.Багато на цю тему писати не буду. Просто для "взяття новини на контроль" на майбутнє.➡️ Після того як Сі Цзіньпін не зміг переконати Макрона допомагати послаблювати антикитайські мита на китайські електрокари. ➡️ А Шольц не варіант, бо саме від демпінгових китайських цін на автопром страждає одна з ключових галузей німців, то китайці взялись за іспанця Санчеса.➡️ Санчес поїхав на триденний візит в Китай за запрошенням Сі з 9-го по 11 вересня.💬 Цікаво, що Сі запросив Санчеса на день презентації звіту Драгі в ЄС, в якому стратегічним завданням стояло питання підтримки мит на китайський імпорт та боротьба з китайським демпінгом.Як наслідок новина: ▶️ "Прем'єр Іспанії захистив у Китаї інтереси іспанського сектора свинини, який був покараний нещодавно Пекіном".Але паралельно ще друга новина: ▶️ "Санчес виступає за перегляд тарифів на китайські електромобілі, щоб зменшити напругу з Пекіном".➡️ Зміст стратегії китайців дуже схожий на "газпромівську тактику": ситуативно шукати найслабшого та найбільш схильного, підкуповувати, щоб не було цілісної єдності та стратегії непотрібних Китаю та далі грати "на розколах".⛳️ Ціль китайців одна — зачепитись хоч за когось саме із "старої Європи", щоб позиція з антикитайськими митами не була цілісною, а рекомендації Драгі — проігнорованими.Пекін зараз як вугор, який намагається пролізти у будь-яке вузьке місце в європейському бажанні ввести мита, які мають остаточно набрати чинності наприкінці жовтня.Resurgam ➰ Приєднуйся
Цікаве спостереження💬 Як так побудований функціонал Міжнародного кримінального суду, що його ордер може ігноруватись країною, на яку поширюється юрисдикція суду. Тому виникає два питання:➡️ Або щось не так з функціоналом Міжнародного кримінального суду, що не передбачені хоча б політичні наслідки для порушників, які є учасниками.➡️ Або я чогось не знаю і Монголія 🇲🇳 якась політично надпотужна світова країна, яка без особливих політичних та економічних наслідків може ігнорувати ордер і всі бояться організувати політичний тиск, щоб Монголія як мінімум відмовила у візиті, якщо не може виконати свої зобов’язання за ордером.Нагадаю, що навіть у ПАР за часів абсолютної влади Рамафоси не проігнорували свої міжнародні зобовʼязання та в результаті попросили путіна не приїжджати на саміт БРІКС, щоб не створювати незручності.💬 Якщо відверто в мене якийсь дурнуватий день, що не вистачає нервів, все одне на одне накладається ще й Харків.Мабуть краще вже не навантажувати Вас своїми емоціями, а піти й зробити донат на збори, яким довіряю. Терапія здорової людини.Палати мають московити, а не мої нерви. Як на мене, це аксіома.Тож до завтра, любо спільното.✈️ Resurgam ➰ Приєднуйся
Такий насичений та гарний день просто спонукає зробити донат на ЗСУ. Правда
👉👈?
⚡️ Друзі зараз багато звернень від військових і одне з них в мене ще від кінця травня. ➡️ До нас у травні
звернулись за допомогою у зборі на авто бійці 3-ї окремої штурмової бригади, а трохи пізніше звернулись
ще бійці окремого взводу радіолокаційної розвідки одного зі зведених підрозділів «ХХ» (підрозділ знаю, але вимушений не поширювати інформацію).
💬 Знаю багато зборів, Ви й так вже два роки робите неймовірну роботу на такий невеликий канал, але хлопцям треба допомогти. Повірте для волонтера зв’язуватись з авто це ще той документально-організаційний головняк, але не я формую потреби звернень… Моє завдання допомогти хлопцям в силу можливостей.
➡️ Тож бійцям 3-ї окремої штурмової бригади треба фургон вантажопідйомності до 1 тонни (хлопці зупинились та перевірили
Fiat Doblo 2012 р.). Ціна питання —
203 400 грн.➡️ Бійцям взводу радіолокаційної розвідки Nissan X-trail, перевірений, адаптований та пофарбований під виконання бойових завдань. Ціна питання —
165 000 грн.⏩ Всього за два авто: 368 400 грн.Реквізити збору
⤵️• Посилання на банку — https://send.monobank.ua/jar/83itDvdo2v•
Номер картки — 5375411221964567•
PayPal —
[email protected]🚀 Resurgam
➰ Приєднуйся
❤ Дякую всім хто долучається до розвитку платформи та підтримки моєї «інтернет діяльності»Дякую за рекомендації, поширення та слова підтримки — це дійсно є важливим мотивуючим фактором кожного дня та щепленням від вигорання.
Щиро дякую спільноті, яка фінансово мотивує та підтримує мою діяльність.
➡️ Окремо дякую патронам на Buymeacoffee підтримка яких мені дозволяє стабільно планувати «бюджет розвитку каналу», купувати додатковий резерв зеленого чаю та солоденького, які подовжують мої працездатні години
☺️ Ще й завдяки цьому на каналі повністю відсутня реклама.У кого є бажання і можливість, то дякую за підтримку. І дякую всім, що читаєте мої думки й дякую за Ваші.• Buymeacoffee — https://www.buymeacoffee.com/Resurgam/membership• Посилання на банку — https://send.monobank.ua/jar/4RqPDpDCPE• Monobank — 5375411210226374• Paypal —
[email protected]Також нагадую, що в нас вже діє для використання:
⏩ Бібліотека англомовного перекладу майже всіх статей каналу
⏩ Візуалізація статей в Інстаграмі для поширення на цій та подібних платформах у відповідному форматіResurgam
➰ Приєднуйся
💬 Ех.. цікаво спостерігати (насправді не цікаво) як частина західних ЗМІ та експертів зараз в моїх очах виглядають якось подібно до: сама баба (у значені людини старшого віку) собі щось надумала, сама баба собі щось «нааналізувала», сама баба з нічого зробила сенсацію та висновки. Сама баба порівнює тепер процес до своїх надуманих очікувань. І що головне це все відбувається за відсутності хоча б часткової перевіреної інформації про операцію, яка на хвилинку ще в активній фазі.Навіть в мемі «9 чи 10» жіночка поважного віку таки намагалась дізнатись правду, бо мала сумнів чи правильно почула. Але тут ні… Тут за відсутності фактів, продукуються ствердні псевдофакти.Замість того, щоб промовчати чи сказати «я не знаю, що відбувається», «я можу лише здогадуватись за справжні цілі операції», «я не знаю реальну лінію як далеко проникли», «я не знаю наскільки далеко планували проникнути», «зможемо побачити результат пізніше», «треба почекати, щоб сказати», ні — продукується якесь «аналітичне нетримання». 💬 Продовжують писати, писати, писати про те до чого не мають інформації, гіпотези видавати за факт, і потім бігати з цими «фактами».А коли ці факто-гіпотези руйнуються як: «Тепер Захід відвернеться від України» (хоча достатньо було почекати 2-3 дні реакцій, щоб отримати перші факти зворотнього). Вигадують на третій день нову, наступну гіпотезу та видають її за факт: «ЗСУ зав’язли», а коли на п’ятий день виявиться, що ЗСУ підтягнули логістику та відстріляли ворожі підкріплення, то з очима «собаки Баскервілі» починають перефарбовуватись та писати «ЗСУ надовго», «Удар по іміджу путіна», «Суджа — фортеця ЗСУ».➡️ Нагадаю, що найпростіший метод пізнання, який ще вивели понад 2.5 тис. років тому у Стародавній Греції — це спостереження. За відсутності верифікованих фактів спостереження — це перший та поки єдиний етап для побудови гіпотези у разі якщо ланцюжок спостережень виявляє закономірність, яку можна трактувати як потенційний факт. Але, здається, це занадто важкий метод у 21 сторіччі для сучасних «експертів»…⏩ Тому закликаю поводити себе хоча б на рівні розвитку Стародавньої Греції — спостерігайте поки без зайвих ствердних висновків. І у спостереженнях Ви побачите та «відчуєте», коли почнуть випливати факти та закономірності на основі яких будете вже будувати ці висновки. Будете мати дані про кількість полонених, тенденцію руху не на основі даних із затримкою у 48-72 години. Операція триває 6-ту добу, наша інформаційна бульбашка із затримкою 2-3 дні (у рашистів до речі теж), які можуть бути зараз висновки щодо результативності на основі інформації станом на 3-ій чи 4-ий день операції? Навіть поточні висновки?P.S. Щодо спостережень: завтра, думаю цікаво, поговоримо чому Китай дещо запанікував і які цікаві дії в одній далекосхідній країні, ймовірно, є приводом ще більшої «стурбованості» Пекіна та москви, особливо на фоні подій КурНР.Resurgam ➰ Приєднуйся