Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Реве та стогне ресторатор
Додано 15 жов 2021

Реве та стогне ресторатор

@restorator_reve
Кількість підписників: 12 215
Фото: 2,600
Відео: 388
Посилання: 2,580
Опис:
Команда Poster про те, що відбувається на ринку Horeca. Ми в Instagram — www.instagram.com/reve.ta.stogne.restorator/, наш чат — https://t.me/chat_reve Поділитися новиною — @lararaksha, приклади новин — https://bit.ly/4hAz9ph
Джерело

Реве та стогне ресторатор | Новий етап для CHESSE BAKERY: Таня та Андрій Микитин відкривають першу...

Логотип телеграм спільноти - Реве та стогне ресторатор Реве та стогне ресторатор @restorator_reve
2 560 Охват/переглядів 2026-03-10 11:53 Повідомлення №5390
🥐 Новий етап для CHESSE BAKERY: Таня та Андрій Микитин відкривають першу пекарню бренду Забігли на нову локацію CHEESE BAKERY до офіційного відкриття, щоб розпитати команду, як з’явилася ідея пекарні, чому для команди принципово запустити власний хліб, як проходило стажування в Копенгагені, скільки коштує відкрити виробництво та хто створював плейлист 🙂 Вийшла жива та чесна розмова, тож читайте до кінця 👉🏻 https://bit.ly/4lgnXRO🍞 З цікавих фактів:• формат: пекарня-бістро. З 8:30 до 17:00 заклад працюватиме як пекарня зі сніданками, хлібом та маслом. Після 17:00 і до закриття — як європейське бістро;• внутрішня посадка — 72 місця з можливістю розширення до 80. Літня тераса — орієнтовно ще 20. Є також невелика дитяча зона, бо сюди приїжджатимуть сім’ї;• це найшвидший ремонт команди. Він почався 15 вересня і 15 січня вже можна було відкрити двері для стажування команди. Але відкриття затягнулося через відсутність води;• у закладі підлога terrazzo, яку Андрій бачив в багатьох пекарнях Копенгагена: «Для когось вона виглядає шкільною, для мене — заводською. Цей простір є міні-заводом хліба. Тому мені було принципово важливо, щоб тут була саме така підлога — навіть якщо це дорого. Це мій другий за важливістю пункт після печі».Ставте ❤️, щоб підтримати команду. Відкриття вже зовсім скоро :)