Джерело
RSOM | Манчестер Юнайтед | Я не уявляю, шоб у клубі, від якого вимагають найкращих позицій, прост...
103 Охват/переглядів
2025-09-26 10:13
Повідомлення №10164
Я не уявляю, шоб у клубі, від якого вимагають найкращих позицій, просто ось так писали «дайте спокій, він грає на декількох позиціях, йому складно».Навряд умовного Мбаппе будуть жаліти, якщо він сфоткається з кєнтом із барси одразу після дербі і запиле це в інстушку. Попередньо граючи, як лайно із початку сезону. На крайняк є така штука, як конкуренція. І у нормальному клубі, якщо не вивозиш, то сідаєш на баночку, налагоджуєш свою менталку, доводиш свою перевагу на треньках, а потім лише повертаєшся до складу.Тим паче, коли конкретно на його позиціях, є альтернативи.І потрібно думати, що постити, як себе поводити поза полем. Адже на прикладі із тим самим Карначо, можна скласти 2+2 та зрозуміти, до чого це може призвести.Ми тут всі топим за менталітет, а чувак тупо зносить всі соцмережі після свого ж косяка. При тому, що зара навіть по грі не заслуговує на ачівку.Ось коли струсне іржу, тоді нехай і повертається, а поки жодних імунітетів. Любов має дарити сімʼя, а не фани))Red Side Of Manchester