Джерело
RSOM | Манчестер Юнайтед | Я варюсь від того, який у нас неліквід назбирався. Інші клуби спокійно...
102 Охват/переглядів
2025-08-20 13:39
Повідомлення №9868
Я варюсь від того, який у нас неліквід назбирався. Інші клуби спокійно справляють свої списані активи за 40+, де відверто зрозуміло, що майбутнього у них немає у їхніх теперішніх команд. Лівер/Сіті/Челсі взагалі продає вихованців під 30кк, які відіграли по пів року в ЧШ, які до цього взагалі не мали досвіду на серйозному рівні. Але прикол в тому, шо наших ніхто не підбирає не з-за того, що ми не вміємо продавати, а з-за того, що наші «старбої» просто нікому не треба. Нащо комусь гравець, який зливає склад, залучений до всіх можливих конфліктів, як на полі, так і поза ним? Нащо комусь гравець, котрий не соромлячись стає амбасадором вейпів та не приховуючи критикує тренерів та товаришів по команді?Нащо комусь репер, який звик не напрягатись, якому байдуже на трудову етику та дисципліну?Нащо комусь списані гравці із лічкою під 300к?Виключенням, можливо, є Антоні, його можна зрозуміти лише, й то в теорії, чувак вигріб тонну лайна, перезавантажився у команді, куди відчайдушно хоче повернутись. Але камон, знову згадуючи, є сенс в орендах? Ні. Є бабки у Бетіса? Навіть якщо є, то принципово ніхто не буде слідувати вимогам продавця, адже продавець просто постає перед ультиматумом. Чим думають ці дармоїди із завищеним его? Шо за ними має вишиковуватись черга? Таке враження, що їм всім просто байдуже на футбол. Буду бунтувати та чекати дедлайну і клуб врешті відпустить мене туди, куди я хочу за три копійки. Але ж може не відпустити? Еге ж. Що далі? Амбіції є? ЧС нада? Здається, що ні. https://t.me/footballuaonline/56799