Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - мюслі мостару 🇺🇦🇺🇲✡️🇧🇦
Додано 14 лип 2024

мюслі мостару 🇺🇦🇺🇲✡️🇧🇦

@redkorin
Кількість підписників: 269
Фото: 2,370
Відео: 267
Посилання: 86
Опис:
3 роки, 3 континенти

👥 Кількість підписників

269
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: 0

📊 Кількість повідомлень на день

1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 1

Історія змін лого

Історія змін назви

мюслі мостару 🇺🇦🇺🇲✡️🇧🇦 2025-01-03
мюслі мостару 🇺🇦🇺🇲🇮🇱🇧🇦 2024-09-12
мюслі мостару 🇺🇦🇺🇲🇮🇱(🇧🇦) 2024-07-30
мюслі тель авіву 🇺🇦🇺🇲🇮🇱(🇧🇦) 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

▫️Building and Crossing Bridges📅 Дати: 13 липня – 24 липня- Локація: Маркурт, Бельгія- Вік: 15–19 років- Відбір: 2 учасники від України- Вартість: 800 євро (доступні повні та часткові стипендії)- Мова: англійськаВимоги:• учасники не мають бути студентами UWC або фіналістами відбору 2026• обовʼязкова участь упродовж усього курсуПро курс:Курс сфокусований на побудові сильного комʼюніті, де підлітки з різними досвідами підтримують і підсилюють одне одного. У програмі — воркшопи, фізичні активності, соціальні експерименти, дебати та театральні практики.Учасники розвивають емпатичну комунікацію, навички активного слухання, досліджують різноманіття ідентичностей і культур та глибше занурюються в глобальні проблеми сучасності.▫️Diversity in Action📅 Дати: 27 червня – 6 липня- Локація: Агрос, Кіпр- Вік: 15–17 років- Відбір: 3 учасники від України- Вартість: безкоштовно- Мова: англійськаВимоги:• здатність комунікувати англійською мовою• обовʼязкова участь упродовж усього курсу• учасники не мають бути випускниками коротких курсів минулих роківПро курс:Курс присвячений темам особистісного розвитку, соціальної відповідальності та побудови інклюзивного і мирного суспільства. Через рефлексію, лідерство та роботу в групах учасники розвивають стійкість, поглиблюють емпатію та зміцнюють цінності, необхідні для створення позитивних змін.
Крута можливість поїхати на літню програму від топового ВУЗу в США🎓University of Chicago Summer Session - це літня освітня програма на кампусі університету в Чикаго, де ви зможете опанувати курс на ваш вибір з різною тривалістю , а саме:▫️1 Week Enrichment - тижнева програма для талановитих учнів на теми від лідерства до зміни клімату і екології та STEM▫️2 Week Experience - двотижнева програма, яка включає в себе академічний і практичний досвід з професорами, більш сфокусована на конкретних галузях. Є багато курсів від бізнесу, healthcare, технологій до права і політики.▫️3 Week Immersion - протягом трьох тижнів ви зможете пройти цілий курс університетського рівня з більш глибоким заглибленням у обрану тему, лекції і воркшопи.▫️4 Week Practicum - інтенсивна програма рісьорчу на кампусі університету, лабораторного досвіду у сфері біології чи палеонтології Для кого?❗️Старшокласники від 14 років або від 10 класу для більш довготривалих курсів.Подати заявку та дізнатися більше можна за посиланням:https://summer.uchicago.edu❗️Дедлайни різні для кожної програми.Дедлайн для програми на 1 тиждень: 12 березня 20262 тижні: є дві хвилі подачі, 11 лютого (рання) і 12 березня (звичайна)3 тижні: є дві хвилі подачі, 11 лютого (рання) і 12 березня (звичайна)4 тижні: 11 лютого 2026
Як я готувалась минулого року (зараз у мене є близько 60-ти днів до півмарафону):У нас в коледжі є CAS активності різного виду і однієї з таких позакласних клубів є Half-marathon preparation CAS. Я не була офіційною членкинею клубу, але доєднувалась регулярно до сесій. В першому семестрі з цією групою ми бігали 4-6 км два рази на тиждень (іноді один, коли лінь) і іноді замість групових тренувань я самостійно бігала в залі. (В коледжі є обладнаний спорт зал в тій резиденції, де я жила минулого року)Потім я взяла певну перерву через навчання і канікули і повернулась до бігу знову десь за півтора місяці до забігу. Певно вже була певна витривалість через ті регулярні, але короткі забіги і потім вже коледж почав організовувати загальні підготовчі забіги. В лютому бігли 10 км, на початку березня 16 і потім вже 21. Так само в період між забігами і тренуванням у нас була благодійна подія 12-hour race, де команди сумарно пробігали без перерви 12 годин для збору коштів для боротьби з торгівлею людьми. За рахунок цього, кожна людина бігла десь 2.5-3 год, але міняючись і розтягуючи цю дистанцію протягом дня.
З Новим роком всіх вас!2025 був одним з найяскравіших років мого життя і точно найвпливовішим. З хайлайтів:▫️Закінчила перший рік ІВ та найважчий третій семестр ▫️Півмарафон!!!▫️проводила адвокаційні захисти про Україну майже кожного сезону в коледжі▫️захистила наукову роботу з міжнародних відносин з Оберлінським коледжем▫️Давно мріяла полетіти в Азію на якусь літню програму чи волонтерство, цього року вдалося зробити це 2в1 в Таїланді завдяки Ethical Leadership Program від Amala Education▫️фасилітувала програму від ООН з жінками-лідерками зі всього світу, результати конференції були винесені на загальну конференцію в Нью Йорку▫️Була свідком того, як випустились мої друзі, які вже стали як родина▫️Отримала повну стипендію в університет мрії ▫️Була на протестах влітку 2025, відстояли незалежність антикорупційних організацій▫️Отримала той захмарний С2 з письма і говоріння (ще лишилися читання і слухання)крім цього, багато проводила часу з друзями, трохи більше почала розуміти, як це - бути дорослою і що я хочу взагалі робити в цьому житті. Подорожувала, допомагала Україні, збирала на гуманітарну допомогу і ЗСУ, розповідала про Україну для усіх можливих куточків світу
Скоро новий рік,і з тим у нас починається running season в мостарі, який певно є моїм улюбленим сезоном за рік.Цей сезон включає в себе час з січня по кінець березня, коли відбуваються основні бігові події в коледжі (і через активну бігову культуру в UWC in Mostar, це зазвичай найяскравіші івенти в плані school spirit, що відчувається як фестиваль). В січні зазвичай проходять основні підготовчі вилазки зі школою на 10,15 кілометрів і нам оплачують поїздки на стартові позиції для бігу за місто, там гори з озерами і навколо цього ДУЖЕ гарно бігати.В лютому проходитиме 12-hour race, це командний івент проти торгівлі людьми. Члени однієї команди (десь 5 людей), міняючись, разом біжать 12 годин підряд щоб зібрати кошти для молоді з зон ризику торгівлі людьми. Це теж дуже файна підготовка, бо одна людина пробігає десь 15-30 км в залежності від домовленостей.І це все закінчується основною подією- півмарафоном, який є прям великим міським святом, бо у Мостарі МЕГА популярний біг і щороку біжить купа людей з міста і зі всього світу, а також олімпійські атлети. Загалом,я планую так само брати участь у всіх цих подіях наступного року і після першого семестру, завантаженого навчанням, я прям дуже ексайтедПісля півмарафону в той же день традиційно проходить Bald for a Cause, коли студенти бриють собі голови для перук і збору коштів для дітей, хворих на рак (от в цьому я поки взяти участь так і не наважилась, але побрити голову одразу після пробігу в 21 км певно цікаво)
‼️Хочу так само поділитися можливістю доєднатися до інформаційної сесії Pioneer Research Institute для відбору на онлайн рісьорч програму з університетами США влітку 2026Програма триває близько трьох місяців. Минулого літа я писала там наукову роботу з Politics, Economics, International Relations з професором з Оберлінського коледжу, порівнюючи реакцію ЄС на кейси міграції біженців в Угорщині і Польщі. Наразі Pioneer є єдиною акредитованою рісьорч програмою університетського рівня у світі для старшокласників. Під час неї ви так само проходите університетський курс на тему вашої спеціалізації. Після випуску ви отримаєте акредитоване портфоліо з research paper, офіційним кредитом від Oberlin College та evaluation від професора на програмі, яке зможете подавати в університети.Вони дуже щедрі зі стипендіями і покривають до 100% витрат.Це точно був один з найкращих досвідів, що я мала в старшій школі і фундамент моїх навичок академічного рісьорчу.А ось тут можна податись на саму програму: посилання
Мої батьки, ко-річка і її родина тоді дуже багато для мене зробили, я не сильно сюди щось писала, ми майже не спали весь тиждень, був дуже великий потік біженців, ми сиділи кожного дня до глибокої ночі в п'ять комп'ютерів - ми з подругою з коледжу, мої і її батьки з України, її сестра з Австралії, моніторили квитки, які просто зникали щоразу як ми пробували заповнити дані, навіть ті, що коштували по 40к грн в один кінець, це все в перервах між вибухами і бомбосховищами, паралельно квитки до України допомогав шукати навіть нац комітет. Половину вже куплених флайтів просто відміняли. Постійно було питання, чи закриють аеропорти. Потім два дні дороги і нічних флайтів. Це був дуже дивний день, ми змогли лише 11 числа виїхати, якщо правильно пам'ятаю, я точно знаю, яку музику ми слухали, в що були вдягнені, це була ніч, ми в абсолютній тиші провели поїздку до аеропорта. Він був настільки перенавантажений, що ми ледь не спізнились на літак, бо, як виявилось, приїхати за 3 години виявилось недостатнім. Загалом дні були дивні, ніхто не знав що казати, постійно була тиша у їдальні коледжу, я знаю кілька людей, у кого близьких забрали у Газу, у друга з Палестини померла частина його найближчих людей там же.