Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - RC DUO STUDIO | Аніме кавери українською
Додано 14 лип 2024

RC DUO STUDIO | Аніме кавери українською

@rcduostudio
Кількість підписників: 1 096
Фото: 262
Відео: 23
Посилання: 226
Опис:
Кавери українською https://www.youtube.com/@rcduostudio Buy Me a Coffee: https://bmc.link/rcduostudio Patreon: https://www.patreon.com/rcduostudio Discord: https://discord.gg/g5euwfuZhs Співпраця @REROVoice Реклама/замовлення каверів @soraliss

👥 Кількість підписників

1 096
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: 0

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Нейромережі з кожним днем все більше захоплюють наш простір та витісняють реальних авторів Я вважаю що використання АІ має бути регульованим і обовʼязково позначатись якщо воно було використано. Якщо ми кажемо про творчу сферу - арт, створення якихось ефектів, візуалів, звуку, вокалу - все, де АІ застосовується «в чистому» вигляді обовʼязково має бути позначено.З людського боку це тупо не чесно - хтось витрачає роки, щоб здобути майстерності в своєму ремеслі, а тут вилізає хтось, хто натиснув кілька кнопок - і от він вже «художник» і «вокаліст». Ще й дуже часто це робиться із приниженням безпосередньо артистів, НА ЧИЇЙ ТВОРЧОСТІ НАВЧЕНІ нейронки.Ну звідси ж ми виходимо до наступного: нейронка так то і не «вчиться». Вона їсть те що їй годують, і видає людині кавову гущу.Аішка ніколи не придумає нічого свого, вона не може зробити висновків, вона не може «надихнутись» як артист який збирає референси.Через це як мінімум не етично обманювати глядача/слухача, видаючи аішку за мистецтво і творчість.Якщо казати про ставлення до митців - наскільки взагалі адекватно те, що більшість людей реально вкладає в свою творчість час, буду, зусилля, гроші, інвестує дуже багато себе, а аі чуваки тупо навчились клікать кнопки і можуть собі довзолити нагенерувати просто величезну кількість контента і витіснити ним те, що робилось людьми з любовʼю?Найгірше тут тільки те, що люди в цілому не схильні проводити якийсь аналіз того що вони слухають - і тому аішка вже наповнює всі сфери: маркетинг, кіно, музику.Цілі відео з згенеровними аудіо на години а-ля плейліст вірусяться і залітають. Хтось розрізнить, хтось ні.Гірше всього -  це тільки те що кількість аі вже стала звична average споживачу і навіть кріейторам.Не багато студій і людей готові визнати, що контент, створений людьми - заходить і чіпляє краще, ніж аішка - бо на ній не хочеться навіть концентрувати увагуДякую, що витратили свій час дочитати цей пост.Аналізуйте та слухайте справжніх артистів, а не артистів під маскою АІ