Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Команда Разумкова
Додано 14 лип 2024

Команда Разумкова

@razumkovteam
Кількість підписників: 1 096
Фото: 3,340
Відео: 676
Посилання: 468
Опис:
Ми – команда однодумців, об’єднаних спільними принципами. Серед нас є професіонали із різних сфер та куточків України. Приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook ➡️ https://www.facebook.com/razumkovteam Instagram ➡️ https://instagram.com/razumkovteam
Джерело

Команда Разумкова | Газ – за кордон, українцям – холод і платіжки! Енергетична політика вл...

Логотип телеграм спільноти - Команда Разумкова Команда Разумкова @razumkovteam
317 Охват/переглядів 2026-02-10 13:45 Повідомлення №4545
Газ – за кордон, українцям – холод і платіжки! Енергетична політика влади під час війниУкраїна, схоже, справді багата держава, тому що навіть у розпал війни, коли людям не вистачає світла, тепла і палива, ми продовжуємо експортувати газ. У січні Україна продала до Польщі 13,3 мільйона кубометрів газу, ще 1,3 мільйона – до Угорщини. При цьому ми продовжуємо купувати газ у європейських країн, і за дорожчими цінами, ніж продаємо! На експорті діє формула «цільовий ринок мінус доставка» - близько 355 євро за тисячу кубометрів. А при імпорті вже працює формула «цільовий ринок плюс доставка» – понад 450 євро. Різниця – 95 євро з кожної тисячі кубів.Фактично ми, воююча держава, дотуємо європейські країни. А в цей же час українці залишаються без базових комунальних послуг і чують від влади, що треба економити, і готуватися до подальших труднощів. Це така «логіка» у влади чи все ж чиясь дуже вигідна схема?!Паралельно людям приходять платіжки за те, чого вони реально не отримують. Батареї холодні, гарячої води немає або вона ледь тепла, світло зникає на години чи на цілі дні. Але рахують як за повноцінно надані послугу. Українцям пропонують економити і терпіти, тоді як хтось заробляє на різниці в цінах і схемах під час війни! Саме тому ми наполягаємо: українці не повинні платити за світло, тепло і воду, яких немає. Зеленський мабуть побачив відповідний законопроєкт «Розумної Політики» і доручив уряду перерахувати комунальні платежі за ненадані послуги. Але для цього має бути не тимчасове рішення Кабміну і не чергова заява у вечірньому зверненні, а закон, ухвалений Парламентом. Такий проєкт нашої команди № 14222 зареєстрований ще восени. Він вводить мораторій на нарахування комунальних платежів для прифронтових територій, тих, які найбільше страждають від російських обстрілів і для малозахищених громадян! Він має бути розглянутий і ухвалений невідкладно – на цьому пленарному тижні!