Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Команда Разумкова
Додано 14 лип 2024

Команда Разумкова

@razumkovteam
Кількість підписників: 1 096
Фото: 3,340
Відео: 676
Посилання: 468
Опис:
Ми – команда однодумців, об’єднаних спільними принципами. Серед нас є професіонали із різних сфер та куточків України. Приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook ➡️ https://www.facebook.com/razumkovteam Instagram ➡️ https://instagram.com/razumkovteam
Джерело

Команда Разумкова | Платіжки за повітря: українців змушують платити за світло, тепло і вод...

Логотип телеграм спільноти - Команда Разумкова Команда Разумкова @razumkovteam
402 Охват/переглядів 2026-01-30 16:11 Повідомлення №4535
Платіжки за повітря: українців змушують платити за світло, тепло і воду, яких немає! Вимагаємо мораторій на сплату тарифів!  На початку повномасштабного вторгнення українцям обіцяли: тарифи залишаться незмінними. Але, схоже, влада досі вважає, що в людей коротка пам’ять. Електроенергія за роки війни подорожчала майже втричі. Паралельно нас готують до нових підвищень і радять «звикати»: копати ями замість туалетів, «ричати як леви» й терпіти. А крім того людей змушують платити за послуги, яких вони не отримують. У квартирах холодно. Вода у кращому випадку — ледь тепла. Світло зникає частіше, ніж є. Але в платіжках – усе «по нормі». Нарахування йдуть так, ніби тепло подається стабільно, вода гаряча, а система працює без збоїв. Фактично людям виставляють рахунки за повітря. Особливо боляче це б’є по прифронтових регіонах і містах, які постійно під обстрілами. По пенсіонерах, переселенцях, багатодітних родинах, малозабезпечених.  Ми пропонуємо справедливе рішення: мораторій на нарахування комунальних платежів щонайменше на три місяці для прифронтових територій, тих, які найбільше страждають від російських обстрілів і для категорій громадян, яким сьогодні найважче. Законопроєкт «Розумної Політики» № 14222 був зареєстрований ще в листопаді. Це не популізм – це проста логіка. Коли родині замість 4 тисяч прийде платіжка на непідйомних 8 тис грн, вона не заплатить половину. Вона заплатить нуль.  Саме тому заборгованість за комуналку за час повномасштабної війни вже зросла вдвічі. Влада заганяє людей у безвихідь, борги й думки про виїзд з країни!