Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Команда Разумкова
Додано 14 лип 2024

Команда Разумкова

@razumkovteam
Кількість підписників: 1 096
Фото: 3,340
Відео: 676
Посилання: 468
Опис:
Ми – команда однодумців, об’єднаних спільними принципами. Серед нас є професіонали із різних сфер та куточків України. Приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook ➡️ https://www.facebook.com/razumkovteam Instagram ➡️ https://instagram.com/razumkovteam
Джерело

Команда Разумкова | Defence City — гарна ідея, яка ризикує перетворитися на «годівницю» Мі...

Логотип телеграм спільноти - Команда Разумкова Команда Разумкова @razumkovteam
177 Охват/переглядів 2025-08-22 10:12 Повідомлення №4267
Defence City — гарна ідея, яка ризикує перетворитися на «годівницю» Міноборони! Верховна Рада вчора ухвалила закони про “Defence City” - спеціальний пільговий режим для оборонних підприємств. Звучить правильно й перспективно, але є одна велика проблема і загроза: величезні важелі впливу, у тому числі корупційного, залишаються в руках Міністерства оборони. Саме того міністерства, яке закуповувало яйця по 17 гривень, «зимові» куртки, які виявились літніми, браковані міни. І цьому міністерству повністю віддають вплив на підприємства оборонної сфери! Доручають виконувати функцію контролінгу, що повністю знищує ту гарну ідею яка спочатку була закладена в ідеї законопроєкту! Друга проблема і велика корупційна складова — це заборона експорту ❗️надлишків❗️ оборонного виробництва. Якби держава купувала всі 100% продукції підприємства — питань би не було. Але якщо завод може робити тисячу дронів, а держава купує тільки сто, то чому ми забороняємо продавати решту на інші ринки, крім росії та її союзників? Це дало б більше податків, робочих місць, нові ринки і технології. Це можливість зміцнити економіку й водночас підвищити спроможність Збройних Сил. Замість цього створюється ґрунт для корупції: приходять “обізнані люди” з Міноборони і кажуть — хочете, щоб купили всю партію? Тоді ціна буде не 500, а 600. А різницю — занесіть.Замість підтримки галузі — власним виробникам фактично ставлять підніжку. Наші підприємства могли б розвиватися і таким чином збільшувати можливості для допомоги ЗСУ. Але влада не дає їм цього робити навмисно!