Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - РАНКОВИЙ КУЛИК
Додано 06 січ 2025

РАНКОВИЙ КУЛИК

@rankoviykulyk
Кількість підписників: 4 492
Фото: 11,300
Відео: 1,080
Посилання: 7,830
Опис:
Правду говорить лише Віталій КУЛИК
Джерело

РАНКОВИЙ КУЛИК | я працюю на контейнерному флоті. До війни лінія була: ОАЕ(Джебел Алі, ...

Логотип телеграм спільноти - РАНКОВИЙ КУЛИК РАНКОВИЙ КУЛИК @rankoviykulyk
1 230 Охват/переглядів 2026-03-07 19:16 Повідомлення №23974
я працюю на контейнерному флоті. До війни лінія була: ОАЕ(Джебел Алі, Халіфа) - Танзанія(Дар Салаам) - Кенія(Момбаса) - Індія(Навашева, Мундра).Взагалі то в цілому с ОАЕ до африки возимо вже готову продукцію - літійні батареї, парфюми, хімію та інш.З початком війни ми вже були в оманській затоці, драпали звідти як могли, два контейнеровози з менеджменту нашої компанії на жаль застрягли перед ормузьким(іран не випускає)Великі монопольні морські компанії такі як MSC, MAERSK, CMA CGM, підняли свої послуги на транспортування небезпечних вантажів та на рефрижераторні контейнери.Так ось:Зараз майже увесь контейнерний експорт с ОАЕ буде йти через порт Хор Факкан, це ОАЕ в Омані - держава в державі. не дуже великий термінал і пропускна спроможність не та що в Джебел Алі чи Халіфі. На даний час ми ідемо до Індії а потім уже в Хор Факкан і скупчення контейнерів там буде велике. Морякам які працюють в цьому регіоні підвищують зарплати, ну і багато бажаючих зараз є на цю лінію😅. Взагалі то бьють вони морськими дронами просто в корпус судна, нічого не горить і не тоне - можна жити. Коли прийдемо в Хор Факкан то я дам знати - прилетіло по терміналу чи чи ні😅