Джерело
Ramos 90+3 | Реал Мадрид 🇺🇦 | Останнім часом бачу все більше постів про те, що Мбаппе в Мадриді — це...
358 Охват/переглядів
2026-04-11 18:29
Повідомлення №4818
Останнім часом бачу все більше постів про те, що Мбаппе в Мадриді — це розчарування. Цікаво, що ще в жовтні-листопаді його обожнювали. А зараз ті ж люди кажуть про розчарування. Так, тут не треба розслідувань, щоб зрозуміти чому так — з його приходом Мадрид ще нічого серйозного не виграв (тільки Суперкубок Європи та Інтерконтинентальний кубок, чи як він там називається). І тут, здавалось би, можна додати 2+2 і вийде відповідь: проблема в Мбаппе. Для мене тут очевидно, що відповідь зовсім інша: відсутність Тоні Крооса. Після того, як він пішов — команда стала гірше грати. Але зараз мова не про це. Хтось може забув перші роки Кріштіану Роналду в Мадриді? Нагадаю: ◽️Перший сезон — 0 трофеїв. ◽️Другий сезон — 1 трофей (Кубок Іспанії) ◽️Третій сезон — 1 трофей (Ла Ліга) ◽️Четвертий сезон — 1 трофей (Суперкубок Іспанії) Далі вже все стало краще та легендарно. Особливо, коли прийшли Лука Модрич, а потім і Тоні Кроос. Але початок був важкий. Так, Кріштіану перейшов в Мадрид у 24 роки, а Мбаппе у 26. І Роналду зовсім іншого рівня гравець, найкращий за всю історію. Але сенс в тому, що робити підсумки кар’єри Мбаппе в Мадриді ще дуже рано. Так само, як і думати, що проблема Реала останній двох сезонів в його приході, а не в тому, що клуб залишив один з найважливіших гравців в історії команди, а потім ще і Луку Модрича відпустили.Підпишись на канал Ramos 90+3