Джерело
Ramos 90+3 | Реал Мадрид 🇺🇦 | У мене ніколи немає сильного страху за Реал Мадрид в матчах Ліги чемпі...
420 Охват/переглядів
2026-04-08 08:53
Повідомлення №4816
У мене ніколи немає сильного страху за Реал Мадрид в матчах Ліги чемпіонів. Так, Мадрид може на ізі програти майже будь-якому супернику. Хоч Шерифу, хоч Манчестер Сіті. Бувало різне. Але найголовніше — Мадрид може виграти будь-якого суперника. Особливо в Лізі чемпіонів. Особливо в плей-оф Ліги чемпіонів. І тому я не слухав всієї паніки напередодні гри проти Сіті, не слухав і перед зустріччю з Баєрном. Так, Мадрид програв першу гру. Вдвічі образливіше, що ця гра була на Бернабеу. Але Баєрном так лякали, а у результаті — найкращий гравець матчу це Мануель Ноєр. Дуже промовисто. Два голи німців — просто подарунки від гравців Мадрида. І так, я не виключаю того, що в Мюнхені Реал програє, наприклад, з рахунком 4:0. Але також все може бути зовсім інакше, бо різниця всього в один гол. Тому, як на мене, шанси зараз на прохід далі 60 на 40 на користь Баєрна. Через тиждень може бути все, що завгодно. Але головне — ніколи не треба списувати Реал Мадрид. Навіть в кризові моменти. Навіть після поразок. Це клуб, який завжди може повернутися в гру. Іноді для цього достатньо кількох хвилин. А попереду у Мадрида їх аж 90.