Джерело
Ramos 90+3 | Реал Мадрид 🇺🇦 | Що там по тренерському майбутньому Мадрида? З’явились нові кандидати....
472 Охват/переглядів
2026-03-10 17:42
Повідомлення №4801
Що там по тренерському майбутньому Мадрида? З’явились нові кандидати. Ще вже давно називають Макса Аллеґрі, але я в це абсолютно не вірю, тому ігнорую. Отже, ці кандидати — Сеск Фабреґас та Маурісіо Почеттіно. Сеск — це майже другий Шабі Алонсо. Людина, яка має свої принципи, досягла успіху не в топ-клубі, тому було б дуже дивно найняти його після провалу з Шабі. Плюс Алонсо — легенда Мадрида, а Сеск грав за Барселону. А ось Почеттіно — це цікаво. Я щось взагалі про нього забув, а він часто був в шортлистах Мадрида. Тим паче, буде вільний після Чемпіонат світу. І я переконаний, що саме він стане основним фаворитом на посаду, якщо Арбелоа звільнять. І підтримую цю ідею: це хороший спеціаліст, який може адаптовуватися під гравців. Так, він ще немає великих перемог, але може настане час почати вигравати з Мадридом? Думаю серед всіх реальних варіантів — він найкращий. Але ж ви бачили мій прогноз на Лігу чемпіонів?) На мою думку, Арбелоа залишиться на наступний сезон. А якщо ні, думаю наступним тренером Мадрида стане Маурісіо. Він мені нагадує Карло Анчелотті в тому плані, що зможе співпрацювати з керівництвом Мадрида й не висувати якихось своїх умов, а адаптовуватися під реальність. Головне, щоб зміг працювати з гравцями на рівні з Карло й тоді може все бути дуже добре. Підпишись на канал Ramos 90+3